17 : 7, 0 : 16, Büntetők: 5 : 5, 10 : 8, 4 : 8

Hosszabbítás:

1 : 4

Edzői értékelés:

Szigetvári Zoltán (Bikák):

Második és negyedik negyedben senki nem vállalta fel, hogy megoldjon egy helyzetet, mindenki menekült a felelősség alól. Így a labda félpályán való átvitele is komoly gondokat okozott. Szerencsére azért történtek jó dolgok is a pályán és láttam szép védekezéseket és támadásokat egyaránt.

Salamon Endre (Kacsák):

Sajnos, a mérkőzést kezdő öt játékosnak 7-8 percre is szüksége volt, hogy felébredjen és rájöjjön, hogy elkezdődött a mérkőzés. Ékesen bizonyítja ezt a 17:5-s eredmény. Innen kezdve kapaszkodni kellett, ami nem kevés energiát emésztett fel.

Más kérdés, hogy volt esély a mérkőzést már a negyedik negyedben is megnyerni, de ezt elmulasztva hosszabbításra került sor, amit aztán okosan játszva és szépen védekezve megnyertünk.

8 : 3

Ez a mérkőzés is hosszabbítással ért véget. Sajnos az utolsó negyedben nyújtott gyenge játék, lökést adott az ellenfelünknek. A hosszabbításban elfáradtunk és sokat hibáztunk, amit kihasznált az ellenfelünk. Vereség ellenére gratulálok a mai teljesítményhez.

5 : 13, 7 : 5, Büntetők: 3 : 2, 4 : 9, 4 : 7

A Bikák elleni hosszabbításos meccs megnyerésével el is lőttük a puskaporunkat. A frissen érkező és nagy ambícióval játszó Siófokot már megszorítani sem sikerült. Voltak szép dolgaink védekezésben és támadásban is, de ezek maximum csak szépségtapaszt nyújthattak a sima vereségre.