Negyedek:

24 : 11, 25 : 7, Büntetők: 3 : 7, 16 : 13, 10 : 10

Edzői értékelés:

Szigetvári Zoltán (Darazsak):

Ezen a mérkőzésen tulajdonképpen két mérkőzést játszottunk. Első félidőben az 1:1-ek és a labdavezetés volt előtérben, a második félidőben a leütés nélküli játék , a sok labda nélküli mozgás volt hangsúlyos. Sajnos az eredmény alakulásán is látszik, hogy a leütés nélküli játékban sok rossz döntést hoztunk, amit az ellenfél pontra váltott. Sokszor visszatérő problémánk védekezésben a jó helyezkedés a labda nélküli támadónál is és a kellő agresszivitás. Ez mai első mérkőzésen is így volt.

Nagy Krisztina (Rókák):

A nagy „mumus” ellen kezdtük a fordulót, a célkitűzés a 30 ponton belüli maradásunk volt. Ez is egy kicsit nagyravágyó cél volt az eddigi vereségeinkhez mérten! De sikerült! Nagyon nagyot hajtottak a lányok! A félidei büntetőktől kezdve, teljesen egálra hoztuk a mérkőzést!

Nagyon-nagyon büszke vagyok rájuk!!

Ugyan kihegyeztem a mérkőzést a 3-4 „húzó” emberre, így a többiek kicsit háttérbe szorultak, de természetesen ők is kivették a részüket a küzdelemből, nagyon hasznos pontokat dobtak, lepattanót szedtek és keményen védekeztek.

Gratulálok a lányoknak és természetesen kedvenc ellenfelünknek is!!

19 : 13, 5 : 6, Büntetők: 4 : 3, 8 : 5, 6 : 5

Nagyon fáradt volt a csapat a Darazsak után,ez látszott a teljesítményünkön, kimaradoztak a ziccerek és közeli dobások. A friss játékosok viszont ügyesen megtalálták a réseket!

Győzni akartunk és sikerült is!

Szerencsére végig vezetve, keményen védekezve irányítottuk a mérkőzést.
Maradtunk az „A” csoportban, dolgozunk tovább.

Salamon Endre (Gézengúzok):

Habár összességében jó mérkőzést játszottunk, ellenfelünk szinte végig vezetve győzött. Sajnos, néhányan rendkívül kishitűen viselkedtek a pályán. A „ha nem csinálok semmit, akkor nem is hibázhatok” viselkedés nem elfogadható. Versenyezni csak úgy lehet megtanulni, ha versenyzek.

6 : 24, 0 : 19, Büntetők: 3 : 3, 5 : 18, 2 : 15

Ellenfelünk fizikailag egyértelműen előttünk jár és lényegesen régebben kosárlabdázva több mérkőzés tapasztalatával érkezett. Ezzel nem igazán tudtunk mit kezdeni. A „B” csoportban lesz lehetőség további tapasztalat szerzésre és erősödésre.

Bátran és lendületesen játszottunk a második mérkőzésen. Leütés nélküli játékban nem tört meg a lendület és hasonlóan ponterős maradt a csapat, mint az első félidőben, amikor is labdavezetés megengedett volt. A labda nélküli támadó védése most sem úgy sikerült, mint ahogy azt megbeszéltük. Mind a két győzelemér gratuláció illeti a csapatot.