Negyedek:

22 : 0, 14 : 3, Büntetők: 4 : 4, 19 : 6, 20 : 10

Edzői értékelés:

Szigetvári Zoltán (Kenguruk):

Nagyon küzdött a csapat az első perctől kezdve az akarat és a hozzáállás teljesen rendben volt. Sajnos védekezésben nagyon sok helyezkedési hibát vétetünk, támadásban inkább az egyénieskedés volt ránk jellemző. Ez most még működött, de a későbbiekben ez már kevés lesz. Többet kell figyelni egymásra a játék közben.

Gratulálok a győzelemhez.

Fekete Csilla (Vadmacskák):

A szezon legelső mérkőzése volt. Látszott a lányokon, hogy nagyon izgultak. Ez volt az első közös tét meccsük, ahol ismerkedtek saját tudásuk, illetve a csapattársakkal történő közös munka megvalósításában.

Bátortalanul kezdték a lányok a mérkőzést,viszont a második félidőtől határozottabban jobban szerepeltek, voltak szép és a jövőre nézve biztató megoldások.

8 : 4, 8 : 14, Büntetők: 6 : 3, 6 : 10, 8 : 13

A második mérkőzésre oldottabb volt a hangulat. Ez megnyilvánult a játékukban is. A mérkőzés teljes egészében értékelhetőbb és a lányok számára is élvezhetőbb volt. A félidőben még sanszunk is volt a győzelemre, de a végére elfáradtak a lányok. Gratulálok az egész csapatnak.

Salamon Endre (Vadkacsák):

Megilletődötten kezdtünk, csak a második negyedre sikerült felfogni, hogy ez már maga a mérkőzés. Aztán egyre szebb játékot kezdett produkálni a csapat. Ekkor már jól sikerült 1:1 elleni játékokból betörések mellett közép-távoli dobásokkal is próbálkoztunk, néha nem is sikertelenül.
A Vadmacskák sem hagyták magukat így végül is egész jó kis mérkőzés kerekedett, amelyen igaz nem nagy különbséggel, de megérdemelt győzelmet sikerült aratni.

6 : 18, 6 : 9, Büntetők: 4 : 3, 2 : 22, 11 : 8

Az első és a harmadik negyedben szinte ellenállás nélkül szerezték kosaraikat a Kenguruk, ami – finoman szólva – nem dicséri a védekezést. A másik két negyedben jól helytálltunk, sőt a negyediket 11:8-ra sikerült is megnyerni. Gratulálunk a Kenguruknak, nagyon dinamikusan, gyorsan és ügyesen játszottak.

Miután ellenfelünk, mindössze 9 játékost vonultatott fel, így a pályán elveszített mérkőzést papíron mi nyertük meg és kerültünk fel az „A” csoportba. Nagyszerű feladat lesz majd ott jól helytállni.

A forduló összességében jól sikerült. Öt újoncot avattunk, akik jól mutatkoztak be, akik mellett a „régiek” negyedről, negyedre jobban játszottak. Csak így tovább!

Sajnos a második mérkőzésre nem volt meg a csapat. Egyik játékosnak el kellett mennie, így hiába nyertünk 31 ponttal, mégis kikaptunk 20:0. Ettől függetlenül gratulálok a győzelemhez és örülök, hogy ugyan úgy küzdött a mindenki annak ellenére, hogy tudtuk hiába nyerünk.