111 : 24

Negyedek:

24 : 2, 26 : 8, 30 : 4, 31 : 10

Edzői értékelés:

Miután ellenfelünk nem teljes (10 fő) létszámmal jelent meg, így lejátszott és nagy különbséggel megnyert mérkőzés végeredménye 2:0 lett.

Futós jó iramú mérkőzésen mindenkit sikerült elegendő időt játszatni.

24 : 13, 17 : 15, 11 : 13, 25 : 21

A mérkőzés el sem kezdődött, már hátrányba kerültünk, Balázs bokája a bemelegítés során megsérült.

Ellenfelünknek sikerült meglepetést okoznia azzal, hogy szépen és okosan játszotta a felső (irányító -körtés center) kettő-kettőjét, amiből a kisember nagyon szép 3 pontosokat dobott, illetve ügyesen játszotta meg a leválót és osztotta ki a labdát a besegítő védő támadójának.

Miután mi még nem játszunk elzárás-leválást, így a védekezést is csak a második félidőre sikerült többé-kevésbé „összehozni”.

Nagyon nagy gond, hogy a büntetőket még mindig 25/10 arányban értékesítettük, jelezve ellenfelünknek, hogy „jó üzlet” faultolni bennünket.

A második félidőben már sokkal jobban működött minden, de ez azonban már kevésnek bizonyult a mérkőzés megfordításához. Maradt a gratuláció az ügyesen kosárlabdázó ellenfelünknek.