Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

DKKA Női Amatőr

Vezetőedző: Gáll Tamás

DKKA Női Amatőr

JátékosSzületési idő
Balsay Dalma1998.06.11.
Beneda Noémi Rebeka2001.09.08.
Boros Lili2001.12.20.
Bárándi Effi2001.01.21.
Csepke Klaudia2000.12.09.
Czompó Cintia2000.07.18.
Ehmann Dalma2002.02.04.
Glaser Zina2001.05.05.
Gombás Petra2000.02.16.
Laufer Gabriella2000.12.05.
Mohai Zita2000.07.06.
Müller Melinda1994.0617
Nagy Dorottya2000.08.19.
Németh Bíborka2002.06.21.
Pap Regina1994.08.17
Rozsics Teodóra1992.02.01
Salagvárdi Alexandra2000.11.09.
Sipos Viktória2001.09.07.
Sturc Luca2000.10.31.
Szabó Eszter2001.06.30.
Szudárovics Janka2001.07.27.
Tamás Jázmin2002.08.01.
Uley Szonja1999.07.20.

You must be logged in to post a comment Login

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com