Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia
Ne feledd

Velencei Kacsák

Edző: Salamon Endre

Velencei Kacsák

#JátékosSzületési idő
1Bartos Gergely2007.06.09
2Bassola Domonkos2005.05.19.
3Bóra Ádám2005.06.16.
4Hadlaczki Bendegúz2005.09.29.
5Horváth Szelina2006.09.09.
6Kemény Gyula2005.03.17.
7Molnár Noémi Róza2006.11.20
8Munkácsy András Dávid2005.04.04
9Nagy-Mátrai Botond2005.02.22.
10Nyíri Barna Levente2005.06.01.
11Schvaller Márk2006.07.01.
12Szántó Patrik2005.09.03.
13Varga Kinga2005.07.06.
14Veliczky Tamás2005.07.28.
15Zacskó Bence2005.05.11.

You must be logged in to post a comment Login

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com