Ne feledd

DKKA Női Amatőr

Vezetőedző: Gáll Tamás

DKKA Női Amatőr

#JátékosSzületési idő
1Csepke Klaudia2000.12.09.
2Czompó Cintia2000.07.18.
3Ehmann Dalma2002.02.04.
4Fekete Csilla1988.08.25
5Füzy Csilla2002.01.31.
6Gombás Petra2000.02.16.
7Laufer Gabriella2000.12.05.
8Nagy Dorottya2000.08.19.
9Németh Bíborka2002.06.21.
10Orsó Viktória1986.07.07
11Rozsics Teodóra1992.02.01
12Szabó Eszter2001.06.30.
13Tamás Jázmin2002.08.01.
14Vas Beatrix2002.09.19.
15Vas Viktória2002.09.19.

You must be logged in to post a comment Login

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com