Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

DKKA U13

Vezetőedző: Nagy Sándor

DKKA U13

#JátékosSzületési idő
1Bakró-Nagy Kata2004.07.14.
2Barbagalló Anna2004.03.30.
3Borbély Anna2004.10.31.
4Dávid Mia2004.12.16.
5Ehmann Tímea2004.11.30.
6Erdélyi Sára2004.11.07
7Gugolya Eszter2004.01.29.
8Igaz Laura2004.08.03.
9Joó Rebeka2004.07.13.
10Kocsis Antónia2004.08.10
11Makai Jázmin2004.09.22
12Molnár Nikolett2004.03.17
13Orosz Zsófia2004.07.14
14Pálinkás Laura2004.02.16.
15Rostási-Szabó Emma2004.03.14.
16Szalai Dóra2004.04.29.
17Ugrics Blanka2004.02.29.
18Ulrich Anna2004.06.28.
19Zentai Zsófia2004.08.27.

You must be logged in to post a comment Login

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com