67 : 78

Negyedek:

16 : 12, 18 : 16, 11 : 23, 23 : 27

Edzői értékelés:

Sok hibával, de nagyon biztató játékkal zártuk az első félidőt. Szép kidolgozott helyzetek, de pontatlan befejezések jellemezték játékunkat. Érezhető volt, hogy javulni fogunk a második félidőben és így is lett. 50-34 lett ez az időszak! Szép volt!

Gugolya Eszter kiemelkedően játszott, de természetesen mindenki hozzátett a győzelemhez. Ponterős volt Dávid Mia és Ugrics Blanka is.

13 : 12, 22 : 18, 12 : 6, 15 : 14

Tudtuk mire kell készülni, de az utazás és az első mérkőzés fáradalmi miatt nem tudtuk megvalósítani terveinket. A két kiemelkedően jó játékosuk ismét tarthatatlan volt számunkra (58 pont).

Sajnos az ellenfél edzője és a kísérő szülők által teremtett hangulattól sem tudtuk függetleníteni magunkat.

11 : 6, 20 : 10, 19 : 0, 14 : 8

A továbbjutás lehetőségéhez (legjobb nyolc közé) kötelező volt a győzelem. Ezt átérezve játszott az egész csapat. Kicsit döcögősen kezdődött a korai mérkőzés, amit még az óraátállítás is nehezített. Fokozatosan javultunk és félidőre már megnyugtató előnyre tettünk szert. Második félidőben már felszabadultan, remek védekezéssel (16 percig nem kaptunk kosarat) szép támadásokkal biztos győzelmet arattunk, a végén mindenki kapott játéklehetőséget. Az utolsó mérkőzésen a pécsiek nyertek, de a hármas holtversenyből a második(továbbjutó) helyre kerültünk.

Köszönet Ádám Csillának, hogy a lányok testi és lelki sebeit gyógyítgatta és segített a mérkőzéseken. Köszönet Tamás bácsinak és Regina néninek az egyéni képzésekért és a szülőknek a szurkolásért, mindezek hozzájárultak a sikerhez!