Negyedek:

17 : 3, 8 : 8, Büntetők: 2 : 6, 8 : 6, 10 : 8

Edzői értékelés:

Szigetvári Zoltán (Bikák):

Elérkeztünk az idei év utolsó fordulójához. Játszottunk már ennél sokkal jobban. Tulajdonképpen az első negyedben megpecsételődött a sorsunk. Nagyon ebéd utáni volt a hangulat a pályán és ez megbosszulta magát. Második negyedtől már kiegyenlített volt a játék, de a mérkőzést nem tudtuk a javunkra fordítani.

6 : 12, 4 : 12, Büntetők: 4 : 4, 4 : 8, 4 : 12

Második mérkőzésre sem tudtunk felpörögni. Futóteljesítményünk és intenzitásunk már javult az első mérkőzéshez képest, de ez kevés volt a győzelemhez. Sajnos csak labdával akart helyzetbe kerülni mindenki és ezek az 1:1 nem voltak elég hatékonyak.

Salamon Endre (Kacsák):

Bár több volt a technikai hiba (ívelt-lassú passzok, helyezkedési figyelmetlenségek a védekezésben) mint szerettem volna, ennek nagyon elégedett voltam mert az okos sok labda nélküli mozgásos játékunk szebbnél szebb akciót eredményezett.

Mind a négy negyedet biztosan nyertük, talán a félidőben dobott büntetőknél célozhattunk volna figyelmesebben.

Olyan produkció volt, amire büszkék lehetünk.

9 : 6, 12 : 11, Büntetők: 1 : 3, 7 : 7, 15 : 6

A második mérkőzésen már látszott egy kevéssé, hogy fárad a csapat, ezért ha fizikailag nem is, de koncentrált játékban (fejben) nagyon szépen ott voltunk. Döntő volt a lepattanó labdák leszedése és a befutások megjátszása.

Kiváló védekezésünk eredményeként csak az első negyedben 11 alkalommal ítéltek a játékvezetők (teljesen jogosan) szabálytalan labdavezetést az ellenfélnél.

Nagyon örültem még annak is, hogy az ellen oldalról érkező (játékos, edző, szülő) gyakran sportszerűtlen megnyilvánulásokra nem reagálva, csak a feladatra koncentrálva, a játékra figyelve játszotta végig a csapat a mérkőzést.