Ne feledd

Terembeosztás 2016/17

CSAPAT EDZŐ H K SZ CS P
1. F20-18 A Blahó Barnabás, Góbi Henrik., Peresztegi Nagy Ákos Alba Regia Sportcsarnok
19:30-21:00 19:30-21:00 19:30-21:00 19:30-21:00 19:30-21:00
2. F20-18 B Antal Balázs MKOSZ terem 2. pálya
  16:30-18:00 16:30-18:00 16:30-18:00 16:30-18:00
3. L19 Bekő Zsolt Bory Jenő Ált. Isk.
18:30-20:00 18:15-19:45   18:15-19:45 15:30-17:00
4. L17 Gáll Tamás Tóparti Gimnázium
17:30-19:00 17:30-19:00 17:30-19:00 17:30-19:00 17:30-19:00
5. F16 A Peresztegi Nagy Ákos Alba Regia Sportcsarnok
15:30-17:30 15:30-17:30 15:30-17:30 15:30-17:30 15:30-17:30
6. F16 B Kálmán Tamás Németh László Ált. Isk.
17:00-18:30 17:00-18:30 18:30-20:00 17:00-18:30 17:00-18:30
7. F16 C Tápai Márton Sziget Utcai Ált. Isk.
17:00-18:30  17:00-18:30   18:30-20:00 18:30-20:00
8. L15 A Kertész Zsolt Tóparti Gimnázium
16:00-17:30 16:00-17:30 16:00-17:30 16:00-17:30 16:00-17:30
9. F14 válogatott Hegedüs Péter, Nagy Dániel MKOSZ terem 1. és 2. pálya
16:15-17:45        
10. F14 A Hegedüs Péter Németh László Ált. Isk.
 18:30-20:00 18:30-20:00 17:00-18:30 18:30-20:00 18:30-20:00
11. F14 B Nagy Dániel MKOSZ terem 2. pálya
  16:30-18:00 16:30-18:00 16:30-18:00 16:30-18:00
12. F14 C Ács Péter Sziget Utcai Ált. Isk.
18:30-20:00   17:00-18:30 17:00-18:30 17:00-18:30
13. L13 Nagy Sándor Bory Jenő Ált. Isk.
17.00-18.30 16.45-18.15   16.45-18.15 17.00-18.30
14. F12 válogatott Nagy Tamás, Nagy Dániel Tóvárosi Ált. Isk. 1., 2. és 3. pálya
17:00-19:00        
15. F12 A Nagy Tamás Tóvárosi Ált. Isk. 1. pálya
  18:00-19:00   18:00-19:00 18:00-19:00
16. F12 B Nagy Dániel Tóvárosi Ált. Isk. 2. pálya
  18:00-19:00   18:00-19:00 18:00-19:00
17. F12 C Szigetvári Zoltán Tóvárosi Ált. Isk. 3. pálya
  18:00-19:00   18:00-19:00 18:00-19:00
18. L12 D Nagy Krisztina Hétvezéri Ált. Isk.
 16:00-17:00 18:30-20:00   18:30-20:00 16:00-17:00
19. L12 E Nagy Krisztina

 ARSCs

Hétvezér   Hétvezér  Tóváros
 14:30-15:00 17:00-18:30   17:00-18:30  17:00-18:00
20. V12 F Salamon Endre Velence
   17:00-18:00 15:00-16:00     17:30-19:00
21. F11 válogatott Szigetvári Zoltán, Tiringer László Tóvárosi Ált. Isk. 1. és 2. pálya
    17:00-19:00    
22. F11 A Szigetvári Zoltán Tóvárosi Ált. Isk. 3. pálya
Kenguruk   17:00-18:00   17:00-18:00 17:00-18:00
23. F11 B Ács Péter Széna Téri Ált. Isk.
Ördögök   15:45-17:00   15:30-16:50 15:45-17:00
24. F11 C Tiringer László Rákóczi Ált. Isk.
Ugrómókusok   16:00-17:00 16:00-17:00   16:00-17:00
25. F11 D Deme Dóra Tóvárosi Ált. Isk. 3. pálya
Gepárdok 17:00-18:00 17:00-18:00   17:00-18:00  
26. F11 E Schermann László Kossuth Lajos Ált. Isk. Nagyterem
Csigák 16:30-18:00  16:30-18:00   16:30-18:00  
27. F11 F Balogh Imre Hétvezér Ált. Isk.
Vezérek   16:00-17:00  16:00-17:00 16:00-17:00  
28. L11 G Ádám Csilla   Tóváros Bory Jenő Tóváros  
Villámok   17:00-18:00  16:00-17:00 17:00-18:00  
29. L11 H Ádám Csilla Kossuth Lajos Ált. Isk. Nagyterem
Rókák 18:00-19:30   17:30-19:00   16:30-18:00
30. V11 I Sándorfi Gergely Bory Jenő Ált. Isk.
Párducok   14:00-15:00   14:00-15:00  
31. V11 J Mosolygó Beáta Vasvári Ált. Isk.
Nyuszik   16:00-17:00 15:00-16:30 16:00-17:00  
32. MIX Szilassy László Széchenyi
16:30-17:30     16:30-17:30 :
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com