101 : 82

Negyedek:

20 : 25, 18 : 17, 32 : 26, 31 : 14

Edzői értékelés:

A mérkőzést jól kezdtük és félidőben még vezettünk is. Csapatom megmutatta hogy, tudja alkalmazni a tanultakat és jó 1-1 ekkel és szép befutásokkal játszottak.

Sajnos, a fiuk a 3. negyed közepére elfáradtak és nem tudták azt a játékot játszani mint a mérkőzés addig szakaszába. Egyszerűen leblokkoltunk azon, hogy a ziccereket nem tudtok pontokra váltani valamint ellenfelünk a második félidőben nem tudott hibázni.

A vereséghez hozzá tartozik hogy a mérkőzés során 28 büntetőt hibáztunk. Ebben rengeteget kell fejlődnünk. A fiuknak gratulálok az első félidőben mutatott játékhoz, ellenfelünknek meg a győzelemhez.

22 : 18, 29 : 14, 22 : 13, 22 : 9

Sajnos, a mérkőzésre rányomta a bélyegét az előző mérkőzés, melyen egy kemény mérkőzést vívtunk a hazai csapat ellen.

Sajnos, erre a mérkőzésre 2 játékosom sérülés miatt már tudott vagy csak 1 negyedet tudott játszani. Így, az amúgy is nagyon fáradt csapatomat nem tudtam úgy rotálni, ahogy szerettem volna.

A fiuk megetettek mindent de most az erőnkből sajnos ennyire tellett. Remélem lesz még esélyünk megmérkőzni ez ellen a Győr ellen és megmutatni, hogy tudunk mi ennél sokkal jobban is játszani.

Fiuknak gratulálok a helytállásért Győrnek pedig a győzelemhez.