Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

DKKA 47. hét mérkőzései

 

2014.11.19, szerda – Vodafone Sportcentrum (U21 Bajnokság)
16.00- AF-DKKA-Balogh 2000 – MAFC (U21/A)

2014.11.19, szerda – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 „A” csoport)
17.20- DKKA Tigrisek – DKKA Ugrómókusok

2014.11.20, csütörtök – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 „A” csoport)
17.20- DKKA Kenguruk – DKKA Tigrisek

2014.11.20, csütörtök – Németh László Ált. Isk. (Fejér Megyei Bajnokság)
20.10- Konstruktor – DKKA (U21/B)

2014.11.20, csütörtök – Kossuth Lajos Ált. Isk. (U11 „D” csoport)
17.15- DKKA Csigák – DKKA Párducok

2014.11.22, szombat – Szeged (U21 Bajnokság)
15.15- Naturex-SZTE Szedeák – AF-DKKA-Balogh 2000 (U21/A)

2014.11.22, szombat – Vodafone Sportcentrum (Leány Junior Bajnokság)
15.30- DKKA – Török Flóris-Törekvés SE (U19)

2014.11.22, szombat – Budapest (Fiú Regionális Junior Bajnokság)
11.00- BLF – DKKA (U18/B)

2014.11.22, szombat – Zalaegerszeg (Leány Serdülő Bajnokság 3. forduló)
11.00- DKKA”A” – Zala Volán TE (U15/A)
14.00- Soproni Darazsak Akadémia „A” – DKKA”A” (U15/A)
17.00- Zala Volán TE – Soproni Darazsak Akadémia „A”

2014.11.22, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (Fiú Serdülő 4. forduló)
10.30- PCSLE-PAFC – Fűzfői AK
12.30- Fűzfői AK – DKKA”A” (U14/A)
14.30- DKKA”A” – Fűzfői AK (U14/A)

2014.11.23, vasárnap – Győr (Fiú Serdülő 4. forduló)
14.15- Elite Basket – DKKA”B” (U14/B)
16.00- Széchenyi KA „A” – DKKA”B” (U14/B)
17.45- Széchenyi KA „A” – Elite Basket

2014.11.22, szombat – Veszprém (Fiú Serdülő 4. forduló)
10.00- OSE Oroszlánok – DKKA”C” (U14/C)
12.00- Veszprémi UKE – DKKA”C” (U14/C)
14.00- Veszprémi UKE – OSE Oroszlánok

2014.11.22, szombat – Paks (U11 „B” csoport)
10.00- Paksi Harcosok – DKKA Ördögök
11.15- DKKA Ördögök – Veszprémi UKE
12.30- Veszprémi UKE – Paksi Harcosok

2014.11.20, csütörtök – Németh László Ált. Isk. (U11 „D” csoport)
10.00- DKKA Párducok – Fűzfői AK
11.15- Fűzfői AK – DKKA Csigák

2014.11.23, vasárnap – Vodafone Sportcentrum (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
16.30- DKKA-Compar’97 – Zsíros Akadémia Kőbánya (U18/A)

2014.11.23, vasárnap – Százhalombatta (Leány Kiemelt Kadett Bajnokság)
14.30- Százhalombattai KSE – DKKA”A” (U17/A)

2014.11.23, vasárnap – Sopron (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
13.00- Soproni SI – DKKA”A” (U16/A)

2014.11.23, vasárnap – Vodafone Sportcentrum (Leány Serdülő Bajnokság 3. forduló)
10.00- Mágusok Egyesület – DKKA”B” (U15/B)
12.00- Széchenyi KA”B” – Mágusok Egyesület
14.00- DKKA”B” – Széchenyi KA”B” (U15/B)

2014.11.23, vasárnap – Esztergom (Pest Megyei Gyermek Bajnokság)
11.00- EKKE Gyermek – DKKA Gyermek (PM-U12)
12.40- Szekszárdi Karvalyok – Keresztúri SE-Pécel
14.20- DKKA Gyermek –                               (PM-U12)
16.00- EKKE Gyermek –

2014.11.23, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 „E” csoport)
10.00- DKKA Nyuszik – DKKA Vezérek
11.15- Dunaújvárosi Sárkányok „A” – DKKA Nyuszik
12.30- DKKA Vezérek – Dunaújvárosi Sárkányok „A”

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük