Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

49. hét mérkőzései

DKKA 49. hét mérkőzései
(2014.12.02-2014.12.07.)

 2014. 12. 02, kedd – Vodafone Sportcentrum (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
15:00- DKKA „A” – Vasas „A” (U16/A)

 2014. 12. 02, kedd – Sárbogárd (Fejér Megyei Bajnokság)
19:00- Sárbogárd KC – DKKA (U21/B)

 2014. 12. 03, szerda – Budapest (Fiú Regionális Junior Bajnokság)
18:15- Újpest-MT – DKKA „B” (U18/B)

 2014. 12. 05, péntek – Pécs (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
18:30- Kosárlabda Akadémia Pécs „A” – DKKA-Compar’97 (U18/A)

 2014. 12. 05, péntek – Budapest (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
17:00- Budapesti Bikák – DKKA „B” (U16/B)

 2014. 12. 05, péntek – Budapest (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
16:30- Vasas „A” – DKKA „A” (U16/A)

 2014. 12. 06, szombat – Paks (U21 Bajnokság)
15:15- Atomerőmű SE – AF-DKKA-Balogh 2000 (U21/A)

 2014. 12. 06, szombat – Budapest (Fiú Regionális Junior Bajnokság)
11:30- Budaörsi DSE – DKKA „B” (U18/B)

 2014. 12. 06, szombat – Vodafone Sportcentrum (Leány Kiemelt Kadett Bajnokság)
15:00- DKKA – Kosárlabda Akadémia Pécs (U17/A)

2014.12.06, szombat – Paks (U11-2. forduló „F” csoport)
10:00- Atomcsajok – Dunaújvárosi Sárkányok „B”
11:15- Dunaújvárosi Sárkányok „B” – DKKA Rókák
12:30- DKKA Rókák – Atomcsajok

 2014. 12. 07, vasárnap – Budapest (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
15:40- Újpest-MT – DKKA „B” (U16/B)

2014. 12. 07, vasárnap – Szombathely (Leány Reginális Kadett Bajnokság)
10:00- Szombathelyi SI – Zala Volán TE
12:00- Kanizsa DKK – DKKA „B” (U17/B)
15:00- Kanizsa DKK – Zala Volán TE
17:00- Szombathelyi SI – DKKA „B” (U17/B)

 2014. 12. 06, szombat – Szombathely (Fiú Serdülő Felkészülési Torna)
10:30- SZOKA – Körmendi Törpördögök
12:30- ZTE KK – DKKA (U14/A)
16:30- Körmendi Törpördögök – ZTE KK
18:30- DKKA – SZOKA (U14/A)
2014. 12. 07, vasárnap
10:00- DKKA – Körmendi Törpördögök (U14/A)
12:00- ZTE KK – SZOKA

 2014. 12. 07, vasárnap – Vodafone Sportcentrum (U12-3. forduló „A” csoport)
10:00- DKKA Bikák – DKKA Villámok
11:15- DKKA Villámok – Atomerőmű SE
12:30- Atomerőmű SE – DKKA Bikák

 2014. 12. 07, vasárnap – Veszprém (U12-3. forduló „B” csoport)
10:00- Veszprémi UKE – DF DSE Villámok
11:15- DKKA Titánok – DKKA Darazsak
12:30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13:45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com