Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

51. hét mérkőzései

DKKA 51. hét mérkőzései
(2014.12.15-2014.12.21)

 

2014.12.16, kedd – Körmend (Fiú Junior Kiemelt Bajnokság)
20:00- Körmendi Törpördögök – DKKA-Compar’97 (U18/A)

2014.12.18, csütörtök – Szombathely (U21 Bajnokság)
16:00- Falco Trend Optika KC Szombathely – AF-DKKA-Balogh 2000 (U21/A)

2014.12.19, péntek – Széchenyi SZKI (Fejér Megyei Bajnokság)
18:15- DKKA – Várpalota KC (U21/B)

2014.12.20, szombat – Szombathely (Fiú Junior Kiemelt Bajnokság)
15:30- Szombathelyi KA – DKKA-Compar’97 (U18/A)

2014.12.20, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Serdülő Bajnokság, Területi helyosztó)
11:00- SZKA Győri KC „A”– Veszprémi UKE
13:00- DKKA „B” – Fűzfői AK (U14/B)
15:00- 3. helyért
17:00- döntő

2014.12.20, szombat – Kartal (Pest Megyei Gyermek Bajnokság)
10:00- Petőfi DSE Hévízgyörk – Szekszárdi Karvalyok
11:40- Hernád SE – DKKA Gyerek
13.20- 3. helyért
15:00- 1 helyért

2014.12.20, szombat – Veszprém (Kenguru Bajnokság 3. forduló „A” csoport)
10:00- DKKA Tigrisek – Veszprémi UKE
11:15- DKKA Ugrómókusok – DKKA Tigrisek
12:30- Veszprémi UKE – DKKA Ugrómókusok

2014.12.20, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (Kenguru Bajnokság 3. forduló „B” csoport)
10:00- DKKA Kenguruk – DKKA Ördögök
11:15- DKKA Gepárdok – DKKA Kenguruk
12:30- DKKA Ördögök – DKKA Gepárdok

2014.12.20, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (Kenguru Bajnokság 3. forduló „F” csoport)
14:00- DKKA Vezérek – DKKA Rókák
15:15- DKKA Rókák – Dunaújvárosi Sárkányok”B”
16:30- Dunaújvárosi Sárkányok”B” – DKKA Vezérek

2014.12.21, vasárnap – Szekszárd (Leány Serdülő Bajnokság 4. forduló)
11:00- Atomerőmű KSC Szekszárd – Ceglédi EKK
14:00- Ceglédi EKK – DKKA”A” (U15/A)
17:00- DKKA”A” – Atomerőmű KSC Szekszárd (U15/A)

2014.12.21, vasárnap – Szombathely (Leány Serdülő Bajnokság 4. forduló)
11:00- Szombathelyi SI – DKKA”B” (U15/B)
13:00- DKKA”B” – Kiss Lenke KS-BLF (U15/B)
15:00- Kiss Lenke KS-BLF – Szombathelyi SI

2014.12.21, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (DKKA Mikulás Kupa)
10:00- DKKA Bikák – DKKA Villámok
11:15- Pityke KS – MAFC
12:30- MAFC – DKKA Bikák
13:45- DKKA Villámok – Pityke KS
15:00- Pityke KS – DKKA Bikák
16:15- MAFC – DKKA Villámok

2014.12.21, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (Kenguru Bajnokság 3. forduló „C” csoport)
11:15- DKKA Csigák – Paksi Harcosok
12:30- Paksi Harcosok – DKKA Vadmacskák

2014.12.21, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (Kenguru Bajnokság 3. forduló „E” csoport)
14:00- DKKA Nyuszik – Atomcsajok
15:15- Atomcsajok – DKKA Párducok
16:30- DKKA Párdusok – DKKA Nyuszik

2014.12.22, hétfő – Budapest, Kőbánya (Zsíros Tibor Kosárlabda Kupa)
10:00 Szolnok – DKKA (U11)
11:20 ZSAK – Kecskemét
12:40 DKKA – ZSAK (U11)
14:00 Kecskemét – Szolnok
15:20 DKKA – Kecskemét (U11)
16:40 Szolnok – ZSAK

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük