Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

6. hét mérkőzései

DKKA 6. hét mérkőzései
(2015.02.02-2015.02.08.)

2015.02.03, kedd – Bory Jenő Ált. Isk. (Fejér Megyei Bajnokság)
20.25- Ősfehérvár KC – DKKA (U21/B)

2015.02.04, szerda – Budapest (Fiú U21 Bajnokság)
15.00- MAFC – AF-DKKA-Balogh 2000 (U21/A)

2015.02.04, szerda – Bory Jenő Ált. Isk. (Leány Regionális Junior Bajnokság)
18.00- DKKA – PVSK (U19)

2015.02.04, szerda – Budaörs (U14 edzőmérkőzés)
19.00 Budaörsi DSE – DKKA (U14/A)

2015.02.04, szerda – Budapest (Fiú Regionális Junior Bajnokság)
19.20- JKC-FKE – DKKA (U18/B)

2015.02.06, péntek – Komló (Leány Regionális Junior Bajnokság)
14.30- PINKK-Komló Sport – DKKA (U19)

2015.02.06, péntek – Vodafone Sportcentrum (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
15.30- DKKA-Compar’97 – Debreceni KA (U18/A)

2015.02.07, szombat – Vodafone Sportcentrum (Leány Tini Bajnokság)
12.00- DKKA – Széchenyi KA (U13)
14.00- Széchenyi KA – BEAC-Újbuda KA „A”
16.00- BEAC-Újbuda KA „A” – DKKA (U13)

2015.02.07, szombat – Piliscsaba (Fiú Serdülő Bajnokság)
10.00- PLCSE-PAFC – Batta Boys
12.00- DKKA „C” – DMTK (U14/C)
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

2015.02.07, szombat – Győr (Leány Regionális Kadett Bajnokság)
9.45- Széchenyi KA „B”  – Szombathelyi SI
11.30- Dávid Kornél KA „B” – BEAC-MAFC Újbuda KA (U17/B)
13.15- Szombathelyi SI – Dávid Kornél KA „B” (U17/B)
15.00- BEAC-MAFC Újbuda KA – Széchenyi KA „B”

2015.02.07, szombat – Siófok (U11 Bajnokság 5. forduló, „D” csoport)
8.30- Siófoki KS – Fűzfői AK
9.40- Fűzfői AK – DKKA Csigák (U11)
10.50- DKKA Csigák – Siófoki KS (U11)

2015.02.07, szombat – Veszprém (U11 Bajnokság 5. forduló, „A” csoport)
10.00- Veszprémi UKE – DKKA Tigrisek (U11)
12.30- DKKA Ugrómókusok – Veszprémi UKE (U11)

2015.02.07, szombat – Bory Jenő Ált. Isk.. (U11 Bajnokság 5. forduló, „B”-„C” csoport)
10.00- DKKA Ördögök – DKKA Gepárdok (U11)
11.15- DKKA Gepárdok – DKKA Kenguruk (U11)
12.30- DKKA Kenguruk – DKKA Ördögök (U11)
14.00- Paksi Harcosok – DKKA Vadmacskák (U11)
15.15 Dunaújvárosi Sárkányok “A” – Paksi Harcosok
16.30 DKKA Vadmacskák – Dunaújvárosi Sárkányok “A” (U11)

2015.02.07-08, szombat-vasárnap – Szombathely (Fiú Serdülő Bajnokság)
02.07. szombat
11.00- Szombathelyi KA – Kaposvári Delfinek
12.45- DKKA „A” – Kiss Lenke KS (U14/A)
17.00- Kiss Lenke KS – Szombathelyi KA
18.45- DKKA „A” – Kaposvári Delfinek (U14/A)
02.08. vasárnap
09.00- Kaposvári Delfinek – Kiss Lenke KS
10.45- Szombathelyi KA – DKKA „A” (U14/A)

2015.02.08, vasárnap – Vodafone Sportcentrum (Fiú Regionális Junior Bajnokság)
11.30- DKKA – Újpest-MT (U18/B)

2015.02.08, vasárnap – Vodafone Sportcentrum (Fiú U21 Bajnokság)
15.00- DKKA – SZTE-Szedeák (U21/A)

2015.02.08, vasárnap – Balatonkenese (Fiú Serdülő Bajnokság)
10.00- Fűzfői AK – BKGDSE
12.00- Veszprémi UKE – DKKA „B” (U14/B)
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

2015.02.08, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk.. (U11 Bajnokság 5. forduló, „F” csoport)
10.00- DKKA Nyuszik – DKKA Rókák (U11)
11.15- DKKA Rókák – Dunaújvárosi Sárkányok “B” (U11)
12.30- Dunaújvárosi Sárkányok “B” – DKKA Nyuszik (U11)

Leave a Reply

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com