Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

8. hét programja

DKKA 8. hét mérkőzései
(2015.02.16-2015.02.22.)

 

2015.02.16, hétfő – Németh László Ált. Isk. (Fiú Regionális Junior Bajnokság)
17.30- DKKA „B” – Óbudai Kaszások (U18/B)

2015.02.18, szerda – Budapest (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
16.00- Vasas Akadémia – DKKA-Compar’97 (U18/A)

2015.02.18, szerda – Budafok (Fiú Regionális Junior Bajnokság)
19.00- Budafok – DKKA „B” (U18/B)

2015.02.20, péntek – Budapest (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
18.15- Budapesti Honvéd – DKKA „B” (U16/B)

2015.02.20, péntek – Budapest (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
17.30- DKKA-Compar’97 – SZEDEÁK (U18/A)

2015.02.20, péntek – Kossuth Ált. Isk. (U12 Bajnokság 6. forduló, alsóház „A” csoport)
17.15- DKKA Titánok – DKKA Darazsak

2015.02.21, szombat – Veszprém (U12 Bajnokság 6. forduló, alsóház „A” csoport)
10.00- Veszprémi UKE-DF DSE Villámok
11.15- 1. mérkőzés vesztese-2. mérkőzés vesztese
12.30- 1. mérkőzés győztese-2. mérkőzés győztese

2015.02.21, szombat – Baja (U11 Torna – Kosaras Karnevál)
09.00- Kecskemét – DKKA Tigrisek
13.00- DKKA Tigrisek – Dunakeszi
14.00-tól helyosztók

2015.02.21, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (DKKA U11 Torna)
10.00- DKKA Ugrómókusok – Budapesti Honvéd
11.30- DKKA Válogatott – Vasas Akadémia
13.00- 3. helyért
14.30- Döntő

2015.02.21-22, szombat-vasárnap – Vodafone Sportcentrum (Leány Serdülő Bajnokság-Főtábla)
02.21. szombat
10.00- Dávid Kornél KA „A” – Vasas Akadémia „B” (U15/A)
11.45- BEAC-Újbuda KA „A” – Széchenyi KA „A”
16.00- Széchenyi KA „A”– Dávid Kornél KA „A” (U15/A)
17.45- BEAC-Újbuda KA „A” – Vasas Akadémia „B”

02.22. vasárnap
09.00- Vasas Akadémia „B” – Széchenyi KA „A”
10.45- Dávid Kornél KA „A” – BEAC-Újbuda KA „A”

2015.02.22, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Leány Regionális Serdülő Bajnokság)
10.00- Dávid Kornél KA „B” – Százhalombattai KSE (U15/B)
12.00- Soproni Darazsak Akadémia „B” – Széchenyi KA „B”
14.00- Százhalombattai KSE – Soproni Darazsak Akadémia „B”
16.00- Széchenyi KA „B” – Dávid Kornél KA „B” (U15/B)

2015.02.22, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U12 Bajnokság, 6. forduló felsőház „B” csoport)
10.00- DKKA Bikák – Szekszárdi Fürge Rókák
11.30- DKKA Villámok – DKKA Bikák
13.00- Szekszárdi Fürge Rókák – DKKA Villámok

2015.02.22, vasárnap – Szombathely (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
12.30- Szombathelyi KA – Dávid Kornél KA „A” (U16/A)

2015.02.22, vasárnap – Szeged (Leány Regionális Junior Bajnokság)
13.30- Szeged KE – Dávid Kornél KA (U19)

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük