Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

9. hét programja

DKKA 9. hét mérkőzései
(2015.02.23-2015.03.01.)

 

2015.02.24, kedd – Budapest (Fiú Regionális Junior Bajnokság)
16.45- Óbudai Kaszások – DKKA „B” (U18/B)

2015.02.25, szerda – Széchenyi SZKI. (Fejér Megyei Bajnokság)
20.40- FKC– DKKA (U21/B)

2015.02.25, szerda – Vodafone Sportcentrum (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
15.30- DKKA-Compar’97 – Vasas Akadémia (U18/A)

2015.02.27, péntek – Széchenyi SZKI. (Fejér Megyei Bajnokság)
18.15- DKKA – Konstruktor (U21/B)

2015.02.28, szombat – Vodafone Sportcentrum (Fiú Regionális Junior Bajnokság)
12.00- DKKA „B” – JKC-FKE (U18/B)

2015.02.28, szombat – Vodafone Sportcentrum (Fiú U21 Bajnokság)
15.00- AF-DKKA-Balogh 2000 – KTE (U21/A)

2015.02.28, szombat – Dunaharaszti (Pest Megyei Bajnokság)
13.00- DMTK Haraszti Sasok – DKKA Gyerek
14.40- PSZSE Kisördögök – Szekszárdi Karvalyok
16.20- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
18.00- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2015.02.28. szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajnokság 6. forduló „A” és „B” csoport)
10.00- DKKA Gepárdok – DKKA Ugrómókusok
11.15- Veszprémi UKE – DKKA Gepárdok
12.30- DKKA Ugrómókusok – Veszprémi UKE
14.00- DKKA Tigrisek – DKKA Kenguruk
15.15- DKKA Kenguruk – Paksi Harcosok
16.30- Paksi Harcosok – DKKA Tigrisek

2015.02.28. szombat – Dunaújváros, Széchenyi I. Gimnázium (U11 Bajnokság 6. forduló „F” csoport)
10.00- DKKA Rókák – Dunaújvárosi Sárkányok “B”
11.15- DKKA Vezérek – DKKA Rókák
12.30- Dunaújvárosi Sárkányok “B” – DKKA Vezérek

2015.03.01. vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajnokság 6. forduló „E” csoport)
10.00- DKKA Párducok – DKKA Nyuszik
11.15- DKKA Csigák – DKKA Párducok

2015.03.01, vasárnap – Szombathely (Leány Regionális Kadett Bajnokság)
10:00- Szombathelyi SI – Széchenyi KA „B”
12:00- BEAC-MAFC Újbuda KA – Dávid Kornél KA „B”
14:00- Széchenyi KA „B” – Dávid Kornél KA „B”
16:00- Szombathelyi SI – BEAC-MAFC Újbuda KA

2015.03.01, vasárnap – Budapest (Fiú Regionális Junior Bajnokság)
15.00- Újpest MT – DKKA „B” (U18/B)

2015.03.01, vasárnap – Nagykanizsa (Leány Kiemelt Kadett Bajnokság)
16.00- Kanizsa DKK – Dávid Kornél KA „A” (U17/A)

2015.02.28-03-01, szombat-vasárnap – Budapest (Leány Tini Bajnokság, főtábla selejtező)
02.28. szombat
11.00- Török Flóris – Törekvés SE „A” – Szombathelyi SI
12.45- Dávid Kornél KA – Zsíros Akadémia Kőbánya (U13)
17.00- Zsíros Akadémia Kőbánya – Török Flóris – Törekvés SE „A”
18.45- Dávid Kornél KA – Szombathelyi SI (U13)
03.01. vasárnap
9.30- Szombathelyi SI – Zsíros Akadémia Kőbánya
11.15- Török Flóris – Törekvés SE „A” – Dávid Kornél KA (U13)

2015.02.28-03-01, szombat-vasárnap – Budaörs (Fiú Serdülő felkészülési torna)
02.28. szombat
11.30- BDSE – Soproni SI
13.30- DKKA – SZOKA (U14/A)
17.00- Soproni SI – SZOKA
19.00- DKKA – BDSE (U14/A)
03.01. vasárnap
9.30- Soproni SI – DKKA (U14/A)
11.30- BDSE – SZOKA

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük