Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

10. hét programja

DKKA 10. hét mérkőzései
(2015.03.02-2015.03.08.)

 

2015.03.02, hétfő – Bory Jenő Ált. Isk. (Fejér Megyei Bajnokság)
20.25- Vasöntöde KC – DKKA (U21/B)

2015.03.04, szerda – Nyíregyháza (Fiú U21 Bajnokság)
15.30- Nyíregyházi KK – AF-DKKA-Balogh 2000 (U21/A)

2015.03.05, csütörtök – Kossuth Ált. Isk. (U11 Bajnokság, 6. forduló „E” csoport)
17.10- DKKA Nyuszik – DKKA Csigák

2015.03.06, péntek – Bory Jenő Ált. Isk. (U12 Felkészülési mérkőzés)
16.00- DKKA Villámok – PVSK

2015.03.06, péntek – Debrecen (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
19.00- Debreceni KA – DKKA-Compar’97 (U18/A)

2015.03.07, szombat – Széchenyi SZKI. (Fejér Megyei Bajnokság)
11.10- Albatrosz– DKKA (U21/B)

2015.03.07, szombat – Baja (Leány Kiemelt Kadett Bajnokság)
11.30- Bajai NKK – DKKA (U17/A)

2015.03.07, szombat – Vodafone Sportcentrum (Fiú U21 Bajnokság)
15.00- AF-DKKA-Balogh 2000 – Falco-Trend Optika KC (U21/A)

2015.03.07, szombat – Dunaújváros (U11 Bajnokság, 6. forduló „C” csoport)
10.00- DKKA Ördögök – Dunaújvárosi Sárkányok „A”
11.15- Dunaújvárosi Sárkányok „A” – Siófoki KS
12.30- Siófoki KS – DKKA Ördögök

2015.03.08, vasárnap – Gödöllő (Pest Megyei Gyermek Bajnokság)
9.00- Gödöllői Sportklub – Herceghalmi Tigrisek
10.40- Vagány Nyulak Pestszentimre -DKKA Gyermek
12.20- 3. helyért
14.00- Döntő

2015.03.08, vasárnap – Paks (U11 Bajnokság, 6. forduló „D” csoport)
14.30- DKKA Vadmacskák – Fűzfői AK
15.45- Fűzfői AK – Atomcsajok
17.00- Atomcsajok – DKKA Vadmacskák

2015.03.08, vasárnap – Vodafone Sportcentrum (Fiú Regionális Serdülő Bajnokság, 2. forduló)
10.00- DKKA „B” – DKKA „C”
12.00- BKGDSE – Veszprémi UKE
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

2015.03.07-08, szombat-vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Serdülő bajnokság, tőtábla 2. forduló)
03.07. szombat
11.00- ZTE KK – DKKA (U14/A)
12.45- Óbudai Kaszások – Debreceni KA
17.00- Debreceni KA – ZTE KK
18.45- Óbudai Kaszások – DKKA (U14/A)
03.08. vasárnap
9.00- DKKA – Debreceni KA (U14/A)
10.45- ZTE KK – Óbudai Kaszások

2015.03.08, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Regionális Junior Bajnokság)
13.00- DKKA „B” – BKGDSE (U18/B)

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük