Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

12. hét programja

DKKA 12. hét mérkőzései
(2015.03.16-2015.03.22.)

 

2015.03.16, hétfő – Sopron (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
17.30- Soproni Tigrisek – DKKA”A” (U16/A)

2015.03.19, csütörtök – Vodafone Sportcentrum (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
19.30- DKKA „A” – Soproni Tigrisek (U16/A)

2015.03.20, péntek – Szeged (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
17.30- SZEDEÁK – DKKA-Compar’97 (U18/A)

2015.03.21, szombat – Győr (Leány Kiemelt Kadett Bajnokság)
11.00- Széchenyi KA – DKKA „A” (U17/A)

2015.03.21, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (Pest Megyei Bajnokság)
16.30- DKKA – Pozsonyi (NF)

2015.03.21, szombat – Sopron (Leány Regionális Serdülő Bajnokság)
10.00- Dávid Kornél KA „B” – Soproni Darazsak Akadémia „B” (U15/B)
12.00- Százhalombattai KSE – Széchenyi KA „B”
14.00- Százhalombattai KSE – Dávid Kornél KA „B” (U15/B)
16.00- Széchenyi KA „B” – Soproni Darazsak Akadémia „B”

2015.03.21, szombat – Dunaújváros (U12 Bajnokság, 7. forduló alsóház „A” csoport)
10.00- DFDSE Villámok – DKKA Titánok
11.15- DKKA Darazsak – Veszprémi UKE
12.30- 3. helyért
13.45- Döntő

2015.03.21, szombat – Kaposvár (U12 Bajnokság, 7. forduló felsőház „B” csoport)
9.00- KASI Delfinek”A” – Szekszárdi Dínók GYKSE
10.30- Szekszárdi Dínók GYKSE – DKKA Bikák
12.00- DKKA Bikák – KASI Delfinek”A”

2015.03.21-22, szombat-vasárnap – Budapest (Leány Serdülő Bajnokság, Főtábla 2. forduló)
21. szombat
11.00- Dávid Kornél KA „A” – DVTK-ÉLKSK „A” (U15/A)
12.45- Soproni Darazsak Akadémia „A” – Török Flóris – Törekvés SE „A”
17.00- Török Flóris – Törekvés SE „A” – Dávid Kornél KA „A” (U15/A)
18.45- Soproni Darazsak Akadémia „A” – DVTK-ÉLKSK „A”
22. vasárnap
9.00- DVTK-ÉLKSK „A” – Török Flóris – Törekvés SE „A”
10.45- Dávid Kornél KA „A” – Soproni Darazsak Akadémia „A” (U15/A)

2015.03.20-22. péntek-vasárnap – Szolnok – EYBL (European Youth Basketball League) CE Region
03.20. péntek
10.00- DK Basketball Academy – Vasas Academy Budapest (U14/A)
12.00- Stellazzurra BA – Alba Berlin
14.00- UKS Prague – Honved Budapest
16.00- KK Flash – Szolnoki Olaj KK
18.00- Stellazzurra BA – DK Basketball Academy (U14/A)
20.00- Honved Budapest – Cibona Zagreb
03.21. szombat
9.30- KK Flash – UKS Prague
11.30- Cibona Zagreb – Stellazzurra BA
13.30- Szolnoki Olaj KK – DK Basketball Academy (U14/A)
15.30- Vasas Academy Budapest – Honved Budapest
17.30- UKS Prague – Alba Berlin
19.30- Cibona Zagreb – KK Flash
03.22. vasárnap
9.00- DK Basketball Academy – UKS Prague (U14/A)
11.00- Alba Berlin – Vasas Academy Budapest
13.00- Szolnoki Olaj KK – Cibona Zagreb
15.00- Honved Budapest – KK Flash
17.00- Vasas Academy Budapest – Stellazzurra BA
19.00- Alba Berlin – Szolnoki Olaj KK

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük