Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

13. hét programja

DKKA 13. hét mérkőzései
(2015.03.23-2015.03.29.)

 

2015.03.24, kedd – Vodafone Sportcentrum (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
15.00- DKKA”B” – Elite Basket (U16/B)

2015.03.25, szerda – Németh László Ált. Isk. (Fiú Regionális Junior Bajnokság)
18.45- DKKA”B” – Újpest-MT (U18/B)

2015.03.25, szerda – Kossuth Lajos Ált. Isk. (U11- 7. forduló, „F” csoport)
17.00- DKKA Párducok – DKKA Rókák

2015.03.25, szerda – Szigetszentmiklós (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
18.15- BKGDSE – DKKA”B” (U16/B)

2015.03.27, péntek – Várpalota (Fejér Megyei Bajnokság)
19.45- Várpalota – DKKA (U21/B)

2015.03.28, szombat – Tatabánya (Pest Megyei Bajnokság)
10.00- Tatabánya KC – DKKA (NF)

2015.03.28, szombat – Vodafone Sportcentrum (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
14.00- DKKA „B” – Bp. Honvéd”B” (U16/B)

2015.03.28-29, szombat-vasárnap – Baja (Fiú Serdülő Bajnokság, Főtábla 3. forduló)
03.28, szombat
11.00- OSE Oroszlánok – DKKA”A” (U14/A)
12.45- Bajai Bácska FKE – Vasas Akadémia”A”
17.00- Vasas Akadémia”A” – OSE Oroszlánok
18.45- Bajai Bácska FKE – DKKA”A” (U14/A)
03.29, vasárnap
9.00- DKKA”A” – Vasas Akadémia”A” (U14/A)
10.45- OSE Oroszlánok – Bajai Bácska FKE

2015.03.28, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11– 7. forduló, „A” és „C” csoport)
10.00- DKKA Ugrómókusok – DKKA Kenguruk
11.15- DKKA Kenguruk – Veszprémi UKE
12.30- Veszprémi UKE – DKKA Ugrómókusok
14.00- Siófoki KS – DKKA Tigrisek
15.15- DKKA Tigrisek – DKKA Vadmacskák
16.30- DKKA Vadmacskák – Siófoki KS

2015.03.28, szombat – Paks (U11– 7. forduló, „B” csoport)
10.00- DKKA Gepárdok – DKKA Ördögök
11.15- DKKA Ördögök – Paksi Harcosok
12.30- DKKA Harcosok – DKKA Gepárdok

2015.03.29, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11– 7. forduló, „E” és „F” csoport)
10.00- Fűzfői AK – DKKA Nyuszik
11.15- DKKA Vezérek – Fűzfői AK
12.30- DKKA Nyuszik – DKKA Vezérek
14.00- DKKA Rókák – Dunaújvárosi Sárkányok „B”
15.15- Dunaújvárosi Sárkányok „B”– DKKA Párducok

2015.03.29, vasárnap – Budapest (Leány Regionális Kadett Bajnokság, 3. forduló)
10.00- Széchenyi KA „B” – BEAC-MAFC Újbuda KA
12.00- BEAC-MAFC Újbuda KA – Szombathelyi SI
14.00- Dávid Kornél KA „B” – Szombathelyi SI
16.00- Dávid Kornél KA „B” – Széchenyi KA „B”

2015.03.29, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Serdülő Bajnokság, Közép régió „A” csoport)
12.00- BKGDSE – DKKA”C”
14.00- DKKA „B” – Fűzfői AK
16.00- 3. helyért
18.00- Döntő

Leave a Reply

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com