Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

15. hét programja

DKKA 15. hét mérkőzései
(2015.04.06-2015.04.12.)

2015.04.07, kedd – Budapest (Felkészülési mérkőzés)
11.30- Csata DSE – Dávid Kornél KA (U15/A)

2015.04.08, szerda – Vodafone Sportcentrum (Felkészülési mérkőzés)
14.00- DKKA – Nagyvárad (U15/A)

2015.04.08, szerda – Bory Jenő Ált. Isk. (Felkészülési mérkőzés)
18.45- DKKA – Nagyvárad (U17/A)

2015.04.08, szerda – Törökbálint (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
18.00- Elite Basket – DKKA (U16/B)

2015.04.08, szerda – Széchenyi SZKI. (Fejér Megyei Bajnokság)
19.15- DKKA – Albalabda (U21/B)

2015.04.11, szombat– Tóvárosi Ált. Isk. (Pest Megyei Bajnokság)
15.00- DKKA – SZKSE junior (NF)

2015.04.11, szombat – Szolnok (IV. Megyei U11 Válogatottak Tornája)
Lányok – Széchenyi Ált. Isk.
9.30- Jász-Nagykun-Szolnok – Békés „A” csoport
10.30- Bács-Kiskun – Borsod-Abaúj-Zemplén „B csoport
11.30- Jász-Nagykun-Szolnok – Fejér „A” csoport
12.30- Bács-Kiskun – Baranya „B” csoport
13.30- Békés – Fejér „A” csoport
14.30- Baranya – Borsod-Abaúj-Zemplén „B” csoport
15.30- 5.-6. helyért (A3-B3)
16.30- 3.-4. helyért (A2-B2)
17.30- 1.-2. helyért (A1-B1)
18.40 – eredményhirdetés
Fiúk – B. Nagy Pál Sportcsarnok
9.30- Jász-Nagykun-Szolnok – Pest „A” csoport
10.30- Bács-Kiskun – Csongrád „B csoport
11.30- Jász-Nagykun-Szolnok – Fejér „A” csoport
12.30- Bács-Kiskun – Baranya „B” csoport
13.30- Fejér – Pest „A” csoport
14.30- Csongrád – Baranya „B” csoport
15.30- 5.-6. helyért (A3-B3)
16.30- 3.-4. helyért (A2-B2)
17.30- 1.-2. helyért (A1-B1)
18.40 – eredményhirdetés

2015.04.11-12, szombat-vasárnap – Miskolc (Leány Tini Bajnokság, Középdöntő „C” csoport)
04.11. szombat
11:00 BEAC-Újbuda KA “A” – DVTK-ÉLKSK
12:45 Soproni Darazsak Akadémia “A” – Dávid Kornél KA
17:00 Dávid Kornél KA – BEAC Újbuda KA “A”
18:45 Soproni Darazsak Akadémia “A” – DVTK-ÉLKSK
04.12. vasárnap
9:30 DVTK-ÉLKSK – Dávid Kornél KA
11:15 BEAC Újbuda KA “A” – Soproni Darazsak Akadémia

2015.04.12, vasárnap– Vodafone Sportcentrum (Leány Regionális Kadett Bajnokság)
10.00- Dávid Kornél KA „B” – Széchenyi KA „B”
12.00- BEAC-MAFC Újbuda KA – Szombathelyi SI
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

2015.04.10-12, péntek-vasárnap – Debrecen (U21 Bajnokság Döntő)
04.10, péntek
12.00- Alba Fehérvár-DKKA-Balogh 2000 – Budapesti Honvéd (I.) (U21/A)
14.00- Marso Nyíregyháza KK – MKB-Euroleasing Vasas (II.)
15.45- Ünnepélyes megnyitó
16.00- Falco-Trend Optika KC Szombathely – MTK Törökbálint/Bajai Bácska FKE (III.)
18.00- Naturtex-SZTE-SZEDEÁK – DEAC  (IV.)
04.11, szombat
14.30- I. vesztese – II. vesztese (V.)
16.30- III. vesztese – IV. vesztese (VI.)
18.30- I. győztese – II. győztese (VII.)
20.30- III. győztese – IV. győztese (VIII.)
04.12, vasárnap
12.00- V. vesztese – VI. vesztese
14.00- V. győztese – VI. győztese
16.00- VII. vesztese – VIII. vesztese
18.00- VII. győztese – VIII. győztese

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük