Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

16. hét programja

DKKA 16. hét mérkőzései
(2015.04.13-2015.04.19.)


2015.04.16-19, csütörtök-vasárnap –
Pécs (Fiú Junior Bajnokság, Döntő)
04. 16. csütörtök
9.00- Kosárlabda Akadémia Pécs „A” – DKKA-Compar’97
11.00- MAFC – Szombathelyi KA
13.00- Vasas Akadémia – ELITE Basket Törökbálint
15.00- Körmendi Törpördögök – Budapesti Honvéd
16.40- Ünnepélyes megnyitó
17.00- Kosárlabda Akadémia Pécs „A” – Szombathelyi KA
19.00- DKKA-Compar’97 – MAFC
17. péntek
9.00- Budapesti Honvéd – Vasas Akadémia
11.00- Körmendi Törpördögök – ELITE Basket Törökbálint
13.00- Szombathelyi KA – DKKA-Compar’97
15.00- MAFC – Kosárlabda Akadémia Pécs „A”
17.00- ELITE Basket Törökbálint – Budapesti Honvéd
19.00- Vasas Akadémia – Körmendi Törpördögök
18. szombat
10.00- B III. – A IV. (E)
12.00- A III. – B IV. (F)
14.00- B I. – A II. (G)
16.00- A I. – B II. (H)
19. vasárnap
9.00- E vesztes – F vesztes (7. helyért)
11.00- E győztes – F győztes (5. helyért)
13.00- G vesztes – H vesztes (3. helyért)
15.00- G győztes – H győztes (1. helyért)

2015.04.18, szombat– Bory Jenő Ált. Isk. (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
14.00- DKKA „B” – Treff (U16/B)

2015.04.18, szombat– Bory Jenő Ált. Isk. (Pest Megyei Bajnokság)
16.00- DKKA – OSE Oroszlányok (NF)

2015.04.18, szombat– Németh László Ált. Isk. (U12 Bajnokság Alsóház 8. forduló „A” csoport)
10.00- DF DSE Villámok – DKKA Darazsak
11.15- Veszprémi UKE – DKKA Titánok
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2015.04.18, szombat– Paks (U11 Bajnokság 7. forduló „D” csoport)
10.00- Dunaújvárosi Sárkányok „A” – Atomcsajok
11.15- Atomcsajok – DKKA Csigák
12.30- DKKA Csigák – Dunaújvárosi Sárkányok „A”

2015.04.19, vasárnap– Paks (U12 Bajnokság Felsőház 8. forduló „B” csoport)
9.30- Atomerőmű SE – Szekszárdi Dínók GYKSE
11.00- Szekszárdi Dínók GYKSE – DKKA Bikák
12.30- DKKA Bikák – Atomerőmű SE

2015.04.19, vasárnap – Pécs (U12 Bajnokság, Régiós Jamboree)
9.00- Pécsi VSK Vadmacskák I. – Kosárlabda Akadémia Pécs L1
10.30- Kosárlabda Akadémia Pécs L1 – DKKA Villámok
12.00- DKKA Villámok – Pécsi VSK Vadmacskák I.

 2015.04.19, vasárnap– Bory Jenő Ált. Isk. (Leány Regionális Serdülő Bajnokság, 3. forduló)
10.00- Dávid Kornél KA „B” – Széchenyi KA „B”
12.00- Soproni Darazsak Akadémia „B” – Százhalombattai KSE
14.00- Széchenyi KA „B” – Százhalombattai KSE
16.00- Soproni Darazsak Akadémia „B” – Dávid Kornél KA „B”

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük