Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

17. hét programja

DKKA 17. hét mérkőzései
(2015.04.20-2015.04.26.)

2015.04.20, hétfő- Monor (Pest Megyei Bajnokság)
18.45- Monori SE – DKKA (NF)

2015.04.25, szombat– Vodafone Sportcentrum (U11 Nyugati Régiós Jamboree-lány)
11.00- Csípős Darazsak – Kanizsai Mókusok (I.)
12.30- DKKA Tigrisek – PVSK Kisgőzösök (II.)
14.00- I. vesztese – II. vesztese
15.30- I. győztese – II. győztese

2015.04.25, szombat- Németh László Ált. Isk. (U11 8. forduló, „A” és „D” csoport)
10.00- DKKA Gepárdok – DKKA Ördögök
11.15- DKKA Ördögök – Paksi Harcosok
12.30- Paksi Harcosok – DKKA Gepárdok
14.00- DKKA Vezére – Dunaújvárosi Sárkányok „B”
15.15- Dunaújvárosi Sárkányok „B” – DKKA Párducok
16.30- DKKA Párducok – DKKA Vezérek

2015.04.25, szombat- Pécs (U11 Dél-nyugati Régiós Jamboree-fiú)
11.00- Kosárlabda Akadémia Pécs Sasok – DKKA Kenguruk
12.30- PVSK-Panthers “A” – Veszprémi UKE
14.00- 1-2. mérkőzés vesztesei
15.30- 1-2. mérkőzés győztesei

2015.04.25, szombat– Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Regionális Serdülő Bajnokság, Régiós Döntő)
10.00- Dávid Kornél KA „B” – Dávid Kornél KA „C”
12.00- Dávid Kornél KA „C” – BKGDSE
14.00- BKGDSE – Dávid Kornél KA „B”

2015.04.26, vasárnap– Vodafone Sportcentrum (U11 Nyugati Régiós Jamboree-fiú)
11.00- Soproni Bivalyok – Ifjú Sólymok (I.)
12.30- DKKA Ugrómókusok – Dombóvári KS (II.)
14.00- I. vesztese – II. vesztese
15.30- I. győztese – II. győztese

2015.04.26, vasárnap– Monor (Pest Megyei Bajnokság)
10.30- Monori SE KS – DKKA (NF)

2015.04.26, vasárnap– Bory Jenő Ált. Isk. (U11 8. forduló, „C” csoport)
10.00- DKKA Vadmacskák – DKKA Rókák
11.15- DKKA Csigák – DKKA Nyuszik
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese 2. mérkőzés győztese

2015.04.26, vasárnap– Monor (Pest Megyei Gyerek Bajnokság)
10.00- Monori SE – DKKA
11.40- PSZSE-Kisörödök – BKGDSE
13.20- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
15.00- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2015.04.25-26. szombat-vasárnap- Budapest (Fiú Serdülő Bajnokság, Főtábla 4. forduló)
04.25. szombat
11.00- Dávid Kornél KA „A” – MAFC Kosársuli „A” (U14/A)
12.45- Zsíros Akadémia Kőbánya „A” – Kosárlabda Akadémia Pécs „A”
17.00- Kosárlabda Akadémia Pécs „A” – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)
18.45- Zsíros Akadémia Kőbánya „A” – MAFC Kosársuli „A”
04.26. vasárnap
9:00 MAFC Kosársuli „A” – Kosárlabda Akadémia Pécs „A”
10:45 Dávid Kornél KA „A” – Zsíros Akadémia Kőbánya „A” (U14/A)

2015.04.25-26. szombat-vasárnap- Sopron (Leány Serdülő Bajnokság, Főtábla 3. forduló)
04.25. szombat
11:00 Soproni Darazsak Akadémia „A” – Dávid Kornél KA „A” (U15/A)
12:45 Csata DSE „A” – Vasas Akadémia „A”
17:00 Vasas Akadémia „A” – Soproni Darazsak Akadémia „A”
18:45 Csata DSE „A” – Dávid Kornél KA „A” (U15/A)
04.26. vasárnap
9:00 Dávid Kornél KA „A” – Vasas Akadémia „A” (U15/A)
10:45 Soproni Darazsak Akadémia „A” – Csata DSE „A”

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük