Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

22. hét programja

DKKA 22. hét mérkőzései
(2015.05.25-2015.05.31.)

 

2015.05.26, kedd – Bory Jenő Ált. Isk. (Pest Megyei Bajnokság)
18.30- DKKA – SZKSE (NF)

2015.05.27-30. szerda-szombat Győr (Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság, Döntő)
05.27. szerda
9.30.- Soproni Darazsak Akadémia – Széchenyi KA
11.30- Csata DSE – Atomerőmű KSC Szekszárd
13.30- Dávid Kornél KA – Kecskeméti KA
15.30- Vasas Akadémia – BEAC Újbuda KA
17.30- Soproni Darazsak Akadémia – Atomerőmű KSC Szekszárd
19.30- Széchenyi KA – Csata DSE
05.28. csütörtök
9.00- Kecskeméti KA – Vasas Akadémia
11.00- Dávid Kornél KA – BEAC Újbuda KA
13.00- Atomerőmű KSC Szekszárd – Széchenyi KA
15.00- Csata DSE – Soproni Darazsak Akadémia
17.00- BEAC Újbuda KA – Kecskeméti KA
19.00- Vasas Akadémia – Dávid Kornél KA
05.29. péntek
10.00- B III. – A IV. (E)
12.00- A III. – B IV. (F)
14.00- B I. – A II. (G)
16.00- A I. – B II. (H)
05.30. szombat
9.00- E vesztes – F vesztes (7. helyért)
11.00- E győztes – F győztes (5. helyért)
13.00- G vesztes – H vesztes (3. helyért)
15.00- G győztes – H győztes (1. helyért)

2015.05.28-31. csütörtök-vasárnap Baja (Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, Döntő)
05.28. csütörtök
9.00- Bajai Bácska FKE – Szolnoki VSI
11.00- Budapesti Honvéd – MAFC Kosársuli
13.00- ZTE KK – Körmendi Törpördögök
15.00- Vasas Akadémia – Dávid Kornél KA
16.40- Ünnepélyes megnyitó
17.00- Bájai Bácska FKE – MAFC Kosársuli
19.00- Szolnoki VSI – Budapesti Honvéd
05.29. péntek
9.00- Dávid Kornél KA – ZTE KK
11.00- Vasas Akadémia – Körmendi Törpördögök
13.00- MAFC Kosársuli – Szolnoki VSI
15.00- Budapesti Honvéd – Bajai Bácska
17.00- Körmendi Törpördögök – Dávid Kornél KA
19.00- ZTE KK – Vasas Akadémia
05.30. szombat
10.00- B III. – A IV. (E)
12.00- A III. – B IV. (F)
14.00- B I. – A II. (G)
16.00- A I. – B II. (H)
05.31. vasárnap
9.00- E vesztes – F vesztes (7. helyért)
11.00- E győztes – F győztes (5. helyért)
13.00- G vesztes – H vesztes (3. helyért)
15.00- G győztes – H győztes (1. helyért)

2015.05.29, péntek – Bory Jenő Ált. Isk. (Pest Megyei Bajnokság)
18.30- DKKA – JKC-FKE (NF)

2015.05.30, szombat – Taksony (Pest Megyei Gyermek Bajnokság)
11.00- Vagány Nyulak Pestszentimre Leány – JKC-FKE Leány
12.40- DKKA – Miklósi Kék Gólyák
14.20- 3. helyért
16.00- Döntő

2015.05.30, szombat – Budapest (U11 Bajnokság, Felkészülési Torna)
10.00- Zsíros Akadémia Kőbánya – DKKA Ugrómókusok
11.30- DKKA Ugrómókusok – SZEDEÁK Sasok
13.00- SZEDEÁK Sasok – Zsíros Akadémia Kőbánya

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük