Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

42. hét programja

DKKA 42. hét mérkőzései
(2015.10.12-2015.10.18.)

 2015.10.13, kedd – Sopron (Kiemelt Fiú Junior Bajnokság)
17.30- Soproni SI – Dávid Kornél KA (U18/A)

2015.10.15, csütörtök – Győr (Férfi NBI/B)
18.00- Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC – AF-DKKA

2015.10.17, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (Nemzeti Fiú Serdülő Bajn. 2. forduló „F” csoport)
10.00- Dávid Kornél KA „D” – MTE 1904 (U14/D)
12.00- MTE 1904 – Szombathelyi Ifjú Sólymok
14.00- Szombathelyi Ifjú Sólymok – Dávid Kornél KA „D” (U14/D)

2015.10.17, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Nemzeti Leány Tini Bajnokság, 1. forduló)
11.00- Dávid Kornél KA – Vasas Akadémia (U13/A)
14.00- Vasas Akadémia – Soproni Darazsak Akadémia „A”
17.00- Soproni Darazsak Akadémia „A” – Dávid Kornél KA (U13/A)

2015.10.17, szombat – Budapest (Nemzeti Leány Junior Bajnokság)
13.00- MTK Budapest – Dávid Kornél KA „B” (U19/B)

2015.10.17, szombat – Kecskemét (Fiú U20 Bajnokság)
15.30- KTE-Duna Aszfalt – AF-DKKA-Balogh2000 (U20/A)

2015.10.17, szombat – Százhalombatta (Leány Junior Bajn. Regionális csoport)
18.30- SZKSE – Dávid Kornél KA „A” (U19/A)

2015.10.17, szombat – Szombathely (Nemzeti Fiú Serdülő Bajn. 2. forduló „A” csoport)
9.30- Dávid Kornél KA „A” – Szombathelyi KA „A” (U14/A)
11.30- ZTE KK „A” – Körmendi Törpördögök
14.30- 3. helyért
16.30- Döntő

2015.10.17, szombat – Sopron (Nemzeti Fiú Serdülő Bajn. 2. forduló „B” csoport)
10.00- OSE Lions – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)
12.00- Soproni SI „A” – Soproni Tigrisek
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

2015.10.17, szombat – Pápa (Nemzeti Fiú Serdülő Bajn. 2. forduló „E” csoport)
8.30- Concordia Motax KC Pápa – Tatai SE
10.00- Dávid Kornél KA „E” – Concordia Motax KC Pápa (U14/E)
11.30- Tatai SE – Dávid Kornél KA „E” (U14/E)

2015.10.18, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Nemzeti Fiú Serdülő Bajn. 2. forduló „C” csoport)
10.00- Tatabányai Kenguruk – Soproni SI „B”
12.00- Veszprémi UKE – Dávid Kornél KA „C” (U14/C)
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

2015.10.18, vasárnap – Németh L. Ált. Isk. (U11 Bajn. 1. forduló „A” és „C” csoport)
10.00- DKKA Kenguruk – DKKA Ördögök
11.15- DKKA Ördögök – Atomerőmű SE
12.30- Atomerőmű SE – DKKA Kenguruk

14.00- DKKA Csigák – DKKA Vezérek
15.15- DKKA Vezérek – DKKA Vadmacskák
16.30- DKKA Vadmacskák – DKKA Csigák

2015.10.18, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn. 1. forduló „D” és „E” csoport)
10.00- DKKA Nyuszik – DKKA Rókák
11.15- Apró Sárkányok – DKKA Kacsák
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

15.15- DKKA Gepárdok – DKKA Ugrómókusok
16.30- DKKA Ugrómókusok – DKKA Párducok
17.45- DKKA Párducok – DKKA Gepárdok

2015.10.18, vasárnap – Törökbálint (Kiemelt Fiú Junior Bajnokság)
15.00- ELITE Basket – Dávid Kornél KA (U18/A)

2015.10.18. vasárnap – Szombathely (Leány Regionális Kadett Bajn. 1. forduló)
10.00- Soproni Darazsak Akadémia „B” – Szombathelyi SI
12.00- Dávid Kornél KA – Zala Volán TE (U17/A)
15.00- Zala Volán TE – Soproni Darazsak Akadémia „B”
17.00- Dávid Kornél KA – Szombathelyi SI

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük