Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

43. hét programja

DKKA 43. hét mérkőzései
(2015.10.19-2015.10.25.)

 2015.10.20, kedd – Vodafone Sportcentrum (Fiú Kadett Edzőmérkőzés)
15.30- Dávid Kornél KA „A” – Budaörsi DSE (U16/A)

2015.10.21, szerda – Bory Jenő Ált. Isk. (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
18.30- Dávid Kornél KA „C” – Fűzfői AK (U16/C)

2015.10.22, csütörtök – Vodafone Sportcentrum (Kiemelt Fiú Junior Bajnokság)
15.00- Dávid Kornél KA – Szombathelyi KA (U18/A)

2015.10.22, csütörtök – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
20.10- Fehérvár KC – DKKA (U20/B)

2015.10.24, szombat – Vodafone Sportcentrum (Fiú U20 Bajnokság)
16.00- AF-DKKA-Balogh2000 – Kaposvári KK (U20/A)

2015.10.24, szombat – Tatabánya (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
10.00- Tatabányai Kenguruk KC – Dávid Kornél KA „C” (U16/C)

2015.10.24, szombat – Szeged (Nemzeti Leány Junior Bajnokság)
14.00- Szeged KE – Dávid Kornél KA „B” (U19/B)

2015.10.18, vasárnap – Vodafone Sportcentrum (Férfi NBI/B)
17.00- AF-DKKA – PVSK-Kronosz Kiadó

2015.10.23-25, péntek-vasárnap – MKOSZ terem (EYBL U16 CE Region Group „A”)
10.23, péntek
10.00- Szolnoki Olaj KK – KK Flash
12.00- Povazska Bystrica – Dávid Kornél KA (U16/A)
14.00- BC Barsy – BC MuKi Helsinki
16.00- Szeged – Szolnoki Olaj KK
18.00- Dávid Kornél KA – C.S.U-Mobitelco (U16/A)
20.00- Rátgéber KA Pécs – Provazska Bystrica

10.24, szombat
09.30- KK Flash – Szeged
11.30- C.S.U-Mobitelco – BC Barsy
13.30- Rátgéber KA Pécs – Dávid Kornél KA (U16/A)
15.30- Szeged – Provazska Bystrica
17.30- BC MuKi Helsinki – Szolnoki Olaj KK
19.30- KK Flash – C.S.U-Mobitelco

 10.25, vasárnap
09.00- Provazska Bystrica – BC MuKi Helsinki
11.00- BC Barsy – Rátgéber KA Pécs
13.00- Dávid Kornél KA – KK Flash
15.00- BC MuKi Helsinki – C.S.U-Mobitelco
17.00- Szolnoki Olaj KK – BC Barsy
19.00- Szeged – Rátgéber KA Pécs

2015.10.23-25, szombat – Nagykőrös (Pityke Kupa)
10.23, péntek (Toldi, Petőfi, Kossuth, Rákóczi terem)
12.15- Kecskeméti KA – DKKA Titánok
12.15- Dávid Kornél KA – MAFC (U14/B)
13.30- Dávid Kornél KA – Kecskeméti KA (U15/A)
14.45- DKKA Titánok – Banska B.
16.00- Pityke KS – Dávid Kornél KA (U14/B)
17.15- Mosir Bochnia – Dávid Kornél KA (U15/A)
21.00- Dobóverseny

10.24, szombat
11.00- Dávid Kornél KA – PCSLE (U14/B)
14.45- BEAC – Dávid Kornél KA (U15/A)
16.30- Labasket – Dávid Kornél KA (U15/A)
19.45- Vasas Akadémia – Dávid Kornél KA (U14/B)
8.30-17.15- helyosztók (U12 Titánok)

10.25, vasárnap
9.45- Atomerőmű SE – Dávid Kornél KA (U15/A)
8.30-13.30- helyosztók (U14/B)

2015.10.24, szombat – Szekszárd (Drazen Petrovic Emléktorna)
8.30- U11 KSC Szekszárd – PVSK Pumák
10.00- U15 KSC Szekszárd – PVSK
– félidőben büntetődobó verseny selejtező (kisterem)
12.00- U13 KSC Szekszárd – Dávid Kornél KA (U13)
– félidőben büntetődobó verseny döntő
14.00- EMLÉKMŰSOR – Drazsen Petrovics emlékfájának megkoszorúzása
14.30- Tripla dobó verseny
15.30- U19 KSC Szekszárd – Csata DSE (bajnoki mérkőzés)
18.00- NB I. „A” KSC Szekszárd – Vasas Akadémia (bajnoki mérkőzés)
– félidőben díjátadó műsor

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük