Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

45. hét programja

DKKA 45. hét mérkőzései
(2015.11.02-2015.11.08.)

 2015.11.02, hétfő – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
20.10- DKKA – Várpalota (U20/B)

2015.11.04, szerda – Bory Jenő Ált. Isk. (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
18.30- Dávid Kornél KA „C” – Győri KC (U16/C)

2015.11.04, szerda – Körmend (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
20.00- Körmendi Törpördögök – Dávid Kornél KA (U18/A)

 2015.11.05, csütörtök – Zalaegerszeg (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
14.30- ZTE KK „A” – Dávid Kornél KA „A” (U16/A)

2015.11.05, csütörtök – Pápa (Férfi NBI/B.)
17.30- Concordia Motax KC Pápa – AF-DKKA

2015.11.06, péntek – Vodafone Sportcentrum (Fiú U20 Bajnokság)
15.00- AF-DKKA-Balogh2000 – PVSK-Pannonpower (U20/A)

2015.11.06, péntek – MKOSZ terem (Nemzeti Leány Junior Bajnokság)
17.00- Dávid Kornél KA „B” – Kecskeméti KA (U19/B)

2015.11.07, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, 3. forduló „C” csoport)
10.00- Dávid Kornél KA „B” – Dávid Kornél KA „C” (U14/B, U14/C)
12.00- Szombathelyi KA „B” – ZTE KK „B”
15.00- 3. helyért
17.00- Döntő

2015.11.07, szombat – Nagykőrös (Pest Megyei Kadett Bajnokság)
10.00- Pityke KSE – DKKA „C” (U17/C)
12.00- Pityke KSE – DKKA „B” (U17/B)

2015.11.07, szombat – Zalaegerszeg (Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, 3. forduló „A” csoport)
10.00- Dávid Kornél KA „A” – Soproni SI „A”(U14/A)
12.00- ZTE KK „A” – Szombathelyi KA „A”
15.00- 3. helyért
17.00- Döntő

2015.11.07, szombat – Tata (Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, 3. forduló „F” csoport)
9.30- Dávid Kornél KA „D” – Tatai SE (U14/D)
11.00- Concordia Motax KC Pápa – Dávid Kornél KA „D” (U14/D)
13.00- Tatai SE – Concordia Motax KC Pápa

2015.11.07, szombat – Győr (Nemzeti Leány Tini Bajnokság, 2. forduló „G” csoport)
10.00- Széchenyi KA – Soproni Darazsak Akadémia „B”
12.30- Soproni Darazsak Akadémia „B” – Dávid Kornél KA (U13)
15.00- Dávid Kornél KA – Széchenyi KA (U13)

 2015.11.08, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, 3. forduló „D” csoport)
10.00- Győri KC 03 – Dávid Kornél KA „E” (U14/E)
12.00- Soproni SI „B” – Győri KC 03
14.00- Dávid Kornél KA „E” – Soproni SI „B” (U14/E)

2015.11.08, vasárnap – Vodafone Sportcentrum (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
15.00- Dávid Kornél KA „B” – Concordia Motax KC Pápa (U16/B)

2015.11.08, vasárnap – Körmend (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság)
15.00- Körmendi Törpördögök – Dávid Kornél KA „A” (U16/A)

2015.11.08, vasárnap – Szombathely (Leány Regionális Kadett Bajnokság)
10.00- Szombathelyi SI – Zala Volán TE
12.00- Zala Volán TE – Dávid Kornél KA „A” (U17/A)
15.00- Soproni Darazsak Akadémia „B” – Dávid Kornél KA „A” (U17/A)
17.00- Szombathelyi SI – Soproni Darazsak Akadémia „B”

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük