Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

47. hét programja

DKKA 47. hét mérkőzései
(2015.11.16-2015.11.22.)

2015.11.17, kedd – Budapest (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
19.00- MAFC – Dávid Kornél KA (U18/A)

2015.11.18, szerda – Pápa (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
17.15- Concordia Motax KC Pápa – Dávid Kornél KA „B” (U16/B)

2015.11.18, szerda – Veszprém (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
19.00- VUKE – Dávid Kornél KA „C” (U16/C)

2015.11.20, péntek – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
20.10- DKKA – Albatrosz (U20/B)

2015.11.20, péntek – Bory Jenő Ált. Isk. (U13 Leány edzőmérkőzés)
18.30- Dávid Kornél KA – Paks

2015.11.21, szombat – Vodafone Sportcentrum (Nemzeti Leány Junior Bajnokság)
12.30- Dávid Kornél KA „B”Soproni Darazsak Akadémia (U19/B)

2015.11.21, szombat – Vodafone Sportcentrum (Fiú U20 Bajnokság)
16.00- AF-DKKA-Balogh2000Szolnoki Olaj KK (U20/A)

2015.11.21, szombat – Szombathely (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság)
13.30- SZOKADávid Kornél KA (U16/A)

2015.11.21, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajnokság, 2. forduló „E” – „B” csoport)
10.00- DKKA Párducok – DKKA Rókák
11.15- DKKA Kacsák – DKKA Tigrisek
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

15.15- DKKA Ördögök – Siófoki Kosársuli
16.30- Siófoki Kosársuli – DKKA Csigák
17.45- DKKA Csigák – DKKA Ördögök

2015.11.21, szombat – Németh László Ált. Isk. (U11 Bajnokság, 2. forduló „A” csoport)
11.00- Paksi Harcosok – DKKA Kenguruk
12.15- Veszprémi UKE – Paksi Harcosok
13.30- DKKA Kenguruk – Veszprémi UKE

2015.11.21, szombat – Tata (Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, 4. forduló „F”csoport)
09.30- Dávid Kornél KA „D” – Tatai SE (U14/D)
11.30- Tatabányai Kenguruk – Dávid Kornél KA „D” (U14/D)
13.30- Tatai SE – Tatabányai Kenguruk

2015.11.21, szombat – Veszprém (Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, 4. forduló „D”csoport)
10.00- ZTE KK „B” – Veszprémi UKE
12.00- Dávid Kornél KA „E” – ZTE KK „B” (U14/E)
14.00- Veszprémi UKE – Dávid Kornél KA „E” (U14/E)

2015.11.22, vasárnap – Vodafone Sportcentrum (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
13.00- Dávid Kornél KA – Soproni SI (U18/A)

2015.11.22, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Pest Megyei Női Kadett Bajnokság)
11.00- DKKA/B– Albertirsai SE (U17/B)
13.00- DKKA/C– Albertirsai SE (U17/C)

2015.11.22, vasárnap– Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajnokság, 2. forduló „D” – „C” csoport)
10.00- DKKA Vezérek – DKKA Nyuszik
11.15- DKKA Gepárdok – Apró Sárkányok
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

15.00- DKKA Ugrómókusok – Fűzfői AK
16.15- Fűzfői AK – DKKA Vadmacskák
17.30- DKKA Vadmacskák – DKKA Ugrómókusok

2015.11.22, vasárnap – Zalaegerszeg (Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, 4. forduló „A” csoport)
10.00- Dávid Kornél KA „A” – Körmendi Törpördögök (U14/A)
12.00- ZTE KK „A” – Szombathelyi KA „A”
15.00- 3. helyért
17.00- Döntő

2015.11.22, vasárnap – Sopron (Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, 4. forduló „C” csoport)
10.00- Győri KC 02 – Soproni SI „B”
12.00- Dávid Kornél KA „B”Dávid Kornél KA „C” (U14/B, U14/C)
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük