Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

51. hét programja

DKKA 51. hét mérkőzései
(2015.12.14-2015.12.20.)

2015.12.14, hétfő – Vodafone Sportcentrum (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság)
15.00- Dávid Kornél KA „A” – ZTE KK „A” (U16/A)

2015.12.16, szerda – Bory Jenő Ált. Isk. (Leány Regionális Junior Bajnokság)
18.30- Dávid Kornél KA „A” – Százhalombattai KSE (U19/A)

2015.12.16, szerda – Balatonkenese (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
18.00- Fűzfői AK – Dávid Kornél KA „C” (U16/C)

2015.12.17, csütörtök – Sopron (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
17.30- Soproni SI „A” – Dávid Kornél KA „C” (U16/C)

2015.12.18, péntek – Bory Jenő Ált. Isk. (Fejér Megyei Bajnokság)
20.20- Vasöntöde – DKKA (U20/B)

2015.12.18, péntek – Pécs (Kiemelt Fiú Junior Bajnokság)
17.30- KA Pécs – DKKA-Compar’97 (U18/A)

2015.12.18, péntek – Sopron (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
17.30- Soproni SI „B” – Dávid Kornél KA „B” (U16/B)

2015.12.19, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, 5. forduló „F” csoport)
10.00- Győri KC 03 – Dávid Kornél KA „D” (U14/D)
12.00- Tatabányai Kenguruk – Győri KC 03
14.00- Dávid Kornél KA „D” – Tatabányai Kenguruk (U14/D)

 2015.12.19, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, 5. forduló „E” csoport)
10.00- Dávid Kornél KA „E” – Tatai SE (U14/E)
12.00- Tatai SE – Concordia Motax KC Pápa
14.00- Concordia Motax KC Pápa – Dávid Kornél KA „E” (U14/E)

2015.12.19, szombat – Nyíregyháza (Fiú U20 Bajnokság)
15.30- Marso Nyíregyháza – AF-DKKA-Balogh2000 (U20/A)

2015.12.19, szombat – Szombathely (Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, 5. forduló „A” csoport)
10.00- Szombathelyi KA „A” – ZTE KK „A”
12.00- Dávid Kornél KA „A” – Soproni SI „A” (U14/A)
15.00- 3. helyért
17.00- Döntő

2015.12.19, szombat – Oroszlány (Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, 5. forduló „B” csoport)
10.00- Körmendi Törpördögök – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)
12.00- OSE Lions – Szombathelyi KA „B”
15.00- 3. helyért
17.00- Döntő

2015.12.19, szombat – Veszprém (U11 Bajnokság, 3. forduló „B” csoport)
10.00- Veszprémi UKE – DKKA Ördögök
11.15- DKKA Ördögök – DKKA Ugrómókusok
12.30- DKKA Ugrómókusok – Veszprémi UKE

2015.12.20, vasárnap – Vodafone Sportcentrum (Fiú Regionális Kadett Bajnokság) –
14.30- Concordia Motax KC Pápa – Dávid Kornél KA „B” (U16/B) félbeszakadt mérkőzés újrajátszása

2015.12.20, vasárnap – Vodafone Sportcentrum (Férfi NBI/B.)
17.00- AF-DKKA – OSE

2015.12.20, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajnokság, 3. forduló „B” és „E” csoport)
9.30- DKKA Vadmacskák – DKKA Vezérek
10.45- Siófoki Kosársuli – DKKA Vadmacskák
12.00- DKKA Vezérek – Siófoki Kosársuli

14.00- DKKA Nyuszik – DKKA Rókák
15.15- DKKA Párducok – DKKA Tigrisek
16.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
17.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2015.12.20, vasárnap – Németh László Ált. Isk. (U11 Bajnokság, 3. forduló „D” csoport)
11.00- Fűzfői AK – DKKA Kacsák
12.15- Apró Sárkányok – DKKA Gepárdok
13.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
14.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2015.12.20, vasárnap – Budapest (Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság, 4. forduló „A” csoport)
11.00- Vasas Akadémia „A” – Atomerőmű KSC Szekszárd
13.00- Atomerőmű KSC Szekszárd – Dávid Kornél KA (U15/A)
15.00- Dávid Kornél KA – Vasas Akadémia „A” (U15/A)

2015.12.20, vasárnap – Sopron (Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, 5. forduló „C” csoport)
10.00- Soproni Tigrisek – ZTE KK „B”
12.00- Soproni SI „B” – Dávid Kornél KA „C” (U14/C)
15.00- 3. helyért
17.00- Döntő

2015.12.20, vasárnap – Paks (U11 Bajnokság, 3. forduló „A” csoport)
10.30- DKKA Csigák – DKKA Kenguruk
11.45- Paksi Harcosok – DKKA Csigák
13.00- DKKA Kenguruk – Paksi Harcosok

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük