Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

2. hét programja

DKKA 2. hét mérkőzései
(2016.01.11-2016.01.17)

2016.01.13, szerda – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
19.40- Vadmalacok – DKKA (U20/B)

2016.01.16, szombat – Bory Jenő Ált Isk. (U11 Bajnokság, 4. forduló „A”-„C” csoport)
10.00- DKKA Kenguruk – DKKA Ugrómókusok
11.15- DKKA Ugrómókusok – Paksi Harcosok
12.30- Paksi Harcosok – DKKA Kenguruk

14.00- DKKA Ördögök – DKKA Vezérek
15.15- DKKA Vezérek – DKKA Kacsák
16.30- DKKA Kacsák – DKKA Ördögök

2016.01.16, szombat – Zalaegerszeg (Fiú U20 Bajnokság)
16.00- Zalakerámia ZTE KK – AF-DKKA-Balogh2000 (U20/A)

2016.01.16, szombat – Balatonkenese (U11 Bajnokság, 4. forduló „D” csoport)
10.00- Siófoki Kosársuli – DKKA Tigrisek
11.15- Apró Sárkányok – Fűzfői AK
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2016.01.17, vasárnap – Tóvárosi Ált Isk. (Nemzeti Leány Kadett Bajnokság, régiós döntő)
10.00- Dávid Kornél KA – Szombathelyi SI (U17/A)
12.00- Soproni Darazsak Akadémia „B” – Zala Volán TE
15.00- 3. helyért
17.00- Döntő

2016.01.17, vasárnap – Bory Jenő Ált Isk. (U11 Bajnokság, 4. forduló „B”-„E” csoport)
9.30- DKKA Vadmacskák – DKKA Csigák
10.45- Veszprémi UKE – DKKA Vadmacskák
12.00- DKKA Csigák – Veszprémi UKE

13.30- DKKA Gepárdok – DKKA Nyuszik
14.45- DKKA Rókák – DKKA Párducok
16.00- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
17.15- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2016.01.17, vasárnap – Vodafone Sportcentrum (NBI/B.)
17.00- AF-DKKA – SMAFC-NYME

2016.01.17, vasárnap – Kaposvár (Nemzeti Leány Tini Bajnokság, 4. forduló)
11.00- Gyakorló DSE – PAFC Mennydörgők
13.00- PAFC Mennydörgők – Dávid Kornél KA (U13)
15.00- Dávid Kornél KA – Gyakorló DSE (U13)

2016.01.15-17, péntek-vasárnap – Szolnok (EYBL U16 CE Region Group „A”)
01.15, péntek
10.00- Dávid Kornél KA – Szeged (U16/A)
12.00- Cluj – Povazska Bystrica
14.00- KK Flash – Rátgéber KA
16.00- Szeged – BC MuKi Helsinki
18.00- Szolnoki Olaj KK – Dávid Kornél KA (U16/A)
20.00- Povazska Bystrica – BC Barsy

01.16, szombat
9.30- Rátgéber KA – BC MuKi Helsinki
11.30- BC Barsy – Szeged
13.30- KK Flash – Povazska Bystrica
15.30- Szolnoki Olaj KK – Cluj
17.30- Dávid Kornél KA – BC MuKi Helsinki (U16/A)
19.30- BC Barsy – KK Flash

01.17, vasárnap
9.00- Cluj – Rátgéber KA
11.00- Povazska Bystrica – Szolnoki Olaj KK
13.00- BC MuKi Helsinki – KK Flash
15.00- Szeged – Cluj
17.00- BC Barsy – Dávid Kornél KA (U16/A)
19.00- Rátgéber KA – Szolnoki Olaj KK

 

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük