Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

3. hét programja

DKKA 3. hét mérkőzései
(2016.01.18-2016.01.24)

2016.01.20, szerda – Törökbálint (Férfi NBI/B.)
18.00- MTK Törökbálint – AF-DKKA

2016.01.20, szerda – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
19.40- DKKA – Fehérvár KC (U20/B)

2016.01.21, csütörtök – Százhalombatta (Nemzeti Leány Junior Bajnokság, rájátszás)
17.30- Százhalombattai KSE – Dávid Kornél KA „B” (U19/B)

2016.01.23-24, szombat-vasárnap – Vodafone Sportcentrum (Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság, Főtábla selejtező)
01.23. szombat
9.30- Csata DSE – Soproni Darazsak Akadémia „A”
11.15- BEAC Újbuda KA „A” – Dávid Kornél KA (U15/A)
14.30- Dávid Kornél KA – Csata DSE (U15/A)
16.15- BEAC Újbuda KA „A” – Soproni Darazsak Akadémia „A”
01.24. vasárnap
9.30- Soproni Darazsak Akadémia „A” – Dávid Kornél KA (U15/A)
11.15- Csata DSE – BEAC Újbuda KA „A”

2016.01.24, vasárnap – Vodafone Sportcentrum (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság)
15.00- Dávid Kornél KA „A” – Körmendi Törpördögök (U16/A)

2016.01.24, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Felkészülési Torna)
10.45- DKKA Rókák – PVSK Jaguárok
12.00- PVSK Fürgenyuszik – DKKA Vadmacskák
14.15- DKKA Rókák – PVSK Fürgenyuszik
16.00- PVSK Jaguárok – DKKA Vadmacskák

2016.01.24, vasárnap – Budapest (Leány Regionális Junior Bajnokság)
9.30- Török Flóris-Törekvés SE – Dávid Kornél KA „A” (U19/A)

2016.01.22-24, péntek-vasárnap – Budapest (EYBL U14 CE Region Group „A”)
01.22. péntek
10.00- Dávid Kornél KA – Cibona Zagreb (U14/A)
12.00- USK Prague – SBK Junior Levice
14.00- KK Mladost Zemun – Vasas Akadémia
16.00- Cibona Zagreb – Stellazzura BA
18.00- Honvéd Budapest – Dávid Kornél KA (U14/A)
20.00- SBK Junior Levice – Alba Berlin
01.23. szombat
9.30- Vasas Akadémia – Stellazzura BA
11.30- Alba Berlin – Cibona Zagreb
13.30- KK Mladost Zemun – SBK Junior Levice
15.30- Honvéd Budapest – USK Prague
17.30- Dávid Kornél KA – Stellazzura BA (U14/A)
19.30- Alba Berlin – KK Mladost Zemun
01.24. vasárnap
9.00- USK Prague – Vasas Akadémia
11.00- Alba Berlin – Dávid Kornél KA (U14/A)
13.00- SBK Junior Levice – Honvéd Budapest
15.00- Cibona Zagreb – USK Prague
17.00- Stellazzura BA – KK Mladost Zemun
19.00- Vasas Akadémia – Honvéd Budapest

 

Leave a Reply

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com