Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

5. hét programja

DKKA 5. hét mérkőzései
(2016.02.01-2016.02.07)

 2016.02.03, szerda – Vodafone Sportcentrum (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság)
15.00- Dávid Kornél KA „A” – Szombathelyi KA (U16/A)

2016.02.03, szerda – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
19.40- DKKA – Ősfehérvár KC (U20/B)

2016.02.05, péntek – Vodafone Sportcentrum (Kiemelt Fiú Junior Bajnokság)
19.15- DKKA-Compar’97 – PVSK-Pannonpower (U18/A) 

2016.02.06, szombat – Vodafone Sportcentrum (Fiú U20 Bajnokság)
15.00- AF-DKKA-Balogh2000 – KTE-Duna Aszfalt (U20/A)

2016.02.06, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajnokság, 5. forduló „A”-„F” csoport)
9.30- DKKA Kenguruk – DKKA Csigák
10.45- DKKA Csigák – Paksi Harcosok
12.00- Paksi Harcosok – DKKA Kenguruk

13.45- DKKA Nyuszik – Újvárosi Szelek
15.00- Balatonfüred – Pusztaszabolcsi Tigrisek
16.15- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
17.30- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2016.02.06, szombat – Budapest (Leány Regionális Junior Bajnokság)
16.00- Kiss Lenke KS – Dávid Kornél KA „A” (U19/A)

2016.02.06, szombat – Tata (Regionális Fiú Serdülő Bajnokság)
10.00- Dávid Kornél KA „D” – Tatai SE (U14/D)
12.00- Concordia Motax KC Pápa – Dávid Kornél KA „D” (U14/D)
14.00- Tatai SE – Concordia Motax KC Pápa

2016.02.07, vasárnap – Vodafone Sportcentrum (Nemzeti Leány Tini Bajnokság, 5. forduló)
11.00- Dávid Kornél KA – Széchenyi KA (U13)
13.00- Széchenyi KA – Soproni Darazsak Akadémia „B”
15.00- Soproni Darazsak Akadémia „B” – Dávid Kornél KA (U13)

2016.02.07, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajnokság, 5. forduló „B”-„E” csoport)
9.30- DKKA Ördögök – DKKA Ugrómókusok
10.45- DKKA Ugrómókusok – Veszprémi UKE
12.00- Veszprémi UKE – DKKA Ördögök

13.45- DKKA Tigrisek – DKKA Párducok
15.00- Fűzfői AK – DKKA Rókák
16.15- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
17.30- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2016.02.07, vasárnap – Nagykanizsa (Nemzeti Leány Junior Bajnokság, rájátszás)
16.00- Kanizsai Vadmacskák – Dávid Kornél KA „B” (U19/B)

2016.02.07, vasárnap – Pécs (Férfi NBI/B.)
18.00- PVSK-Kronosz Kiadó – AF-DKKA

2016.02.07, vasárnap – Siófok (U11 Bajnokság, 5. forduló „C” csoport)
10.00- DKKA Vadmacskák – DKKA Vezérek
11.15- DKKA Vezérek – Siófoki Kosársuli
12.30- Siófoki Kosársuli – DKKA Vaadmacskák

2016.02.07, vasárnap – Dunaújváros (U11 Bajnokság, 5. forduló „D” csoport)
10.00- DKKA Kacsák – Apró Sárkányok
11.15- DKKA Gepárdok – DKKA Kacsák
12.30- Apró Sárkányok – DKKA Gepárdok

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük