Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

6. hét programja

DKKA 6. hét mérkőzései
(2016.02.08-2016.02.14)

2016.02.10, szerda – Kaposvár (Fiú U20 Bajnokság)
15.30- Kaposvári KK – AF-DKKA-Balogh2000 (U20/A)

2016.02.10, szerda – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
19.40- Albatrosz – DKKA (U20/B)

2016.02.12, péntek – Oroszlány (Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, Főtábla 1. forduló „B” csoport)
14.00- Dávid Kornél KA „A” – OSE Lions (U14/A)

2016.02.13, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, Főtábla 1. forduló „B” csoport)
11.00- Dávid Kornél KA „A” – Dombóvári KS (U14/A)
12.45- OSE Lions – Kaposvári KK „A”
17.00- Dombóvári KS – OSE Lions
18.45- Kaposvári KK „A” – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)

2016.02.13, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Nemzeti Leány Junior Bajnokság, rájátszás)
14.45- Dávid Kornél KA „B” – Százhalombattai KSE (U19/B)

2016.02.13, szombat – Vodafone Sportcentrum (Fiú U20 Bajnokság)
16.00- AF-DKKA-Balogh2000 – JP-TOP COP Jászberény (U20/A)

2016.02.13, szombat – Szombathely (Regionális Fiú Serdülő Bajnokság „A” csoport)
9.30- Szombathelyi KA „B” – Győri KC 02
11.30- Dávid Kornél KA „B” – ZTE KK „B” (U14/B)
14.30- 3. helyért
16.30- Döntő

2016.02.14, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Regionális Fiú Serdülő Bajnokság „C” csoport)
11.00- Dávid Kornél KA „E” – Szombathelyi Ifjú Sólymok (U14/E)
13.00- Szombathelyi Ifjú Sólymok – Tatabányai Kenguruk
15.00- Tatabányai Kenguruk – Dávid Kornél KA „E” (U14/E)

2016.02.14, vasárnap – Vodafone Sportcentrum (Férfi NBI/B.)
19.15- AF-DKKA – Concordia Motax KC Pápa

2016.02.14, vasárnap – Budapest (Leány Kiemelt Kadett Bajnokság, alsóház)
16.00- BEAC-MAFC Újbuda KA – Dávid Kornél KA „B” (U17/A)

2016.02.14, vasárnap – Sopron (Regionális Fiú Serdülő Bajnokság „B” csoport)
10.00- Soproni SI „B” – Győri KC 03
12.00- Dávid Kornél KA “C” – Veszprémi UKE (U14/C)
14.00- 3. helyért
16.00-Döntő

2016.02.11-14, csütörtök-vasárnap – Vodafone Sportcentrum (Szent István Kupa)
02.11. csütörtök
12.00- Dávid Kornél KA – Stellazzurra Rome (U16/A)
14.15- Real Madrid Baloncesto – Fenerbahce SK
16.30- Partizan Beograd – FC Bayern München
18.30- Opening Ceremony
18.45- U16 Magyar Válogatott – Cibona Zagreb
02.12. péntek
10.00- Fenerbahce SK – U16 Magyar Válogatott
14.15- FC Bayern München – Stellazzurra Rome
16.30- Dávid Kornél KA – Partizan Beograd (U16/A)
18.45- Real Madrid Baloncesto – Cibona Zagreb02.13. szombat
10.00- Partizan Beograd – Stellazzurra Rome
12.00- Cibona Zagreb – Fenerbahce SK
14.00- Dávid Kornél KA – FC Bayern München
21.15- U16 Magyar Válogatott – Real Madrid Baloncesto
02.14. vasárnap
9.30- A4 – B4
11.45- A3 – B3
14.00- A2 – B2
16.15- A1 – B1

 

Leave a Reply

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com