Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

7. hét programja

DKKA 7. hét mérkőzései
(2016.02.15-2016.02.21)

2016.02.16, kedd – Sopron (Kiemelt Fiú Junior Bajnokság, alsóház)
18.30- Soproni SI – DKKA-Compar’97 (U18/A)

2016.02.17, szerda – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
19.40- Fehérvár Expressz – DKKA (U20/B)

2016.02.18, csütörtök – Alba Regia Sportcsarnok (Leány Kiemelt Kadett Bajnokság, alsóház)
15.00- Dávid Kornél KA  – Atomerőmű KSC Szekszárd (U17/A)

2016.02.18, csütörtök – Budapest (Férfi NBI/B.)
19.30- TF Budapest– AF-DKKA

2016.02.19, péntek – Szolnok (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság, felsőház)
17.30- Szolnoki VSI/A – Dávid Kornél KA „A” (U16/A)

2016.02.20, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (U12 Bajnokság, Felsőház 6. forduló „A” csoport)
10.30- DKKA Titánok – Dombóvári Kosársuli KE
12.00- Dombóvári Kosársuli KE – PVSK-Panthers “A”
13.30- PVSK-Panthers “A” – DKKA Titánok

2016.02.20, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Leány Regionális Junior Bajnokság)
16.00- Dávid Kornél KA „A” – Török Flóris – Törekvés SE (U19/A)

2016.02.20, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U12 Bajnokság, Alsóház 6. forduló „B” csoport)
10.00- DKKA Bikák – Fűzfői AK
11.15- DKKA Gézengúzok – Dunaújvárosi Vadkutyák
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2016.02.20, szombat – Paks (U12 Bajnokság, Alsóház 6. forduló „A” csoport)
10.00- Atomerőmű SE Fiúk – Dunaújvárosi Sárkányok
11.15- DKKA Darazsak – Atomerőmű SE Lány
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2016.02.20, szombat – Szekszárd (Nemzeti Leány Junior Bajnokság, rájátszás)
11.00- Atomerőmű KSC Szekszárd – Dávid Kornél KA „B” (U19/B)

2016.02.20, szombat – Budapest (Kiemelt Fiú Junior Bajnokság)
11.00- Újpest-MT – DKKA-Compar’97 (U18/A)

2016.02.20, szombat – Baja (Kosaras Karnevál)
9.00- Baja – Szekszárd
10.00- Szeged – Pécs
11.00- Baja – Kecskemét
12.00- Szeged – Székesfehérvár (DKKA U11)
13.00- Szekszárd – Kecskemét
14.00- Pécs – Székesfehérvár (DKKA U11)
15.00- A3 – B3
16.00- A2 – B2
17.00- A1 – B1
18.15- Eredményhirdetés

2016.02.21, vasárnap – Pécs (U12 Bajnokság, Felsőház 6. forduló „B” csoport)
13.30- KAP Leány „A” – DKKA Villámok
15.00- DKKA Villámok – KAP Fiú „A”
16.30- KAP Fiú „A” – KAP Leány „A”

2016.02.20-21, szombat-vasárnap – Budapest (Nemzeti Leány Serdülő Bajn. Főtábla 1. ford. „D” csoport)
02.20, szombat
11.00- Vasas Akadémia „A” – Kanizsa DKK
12.45- Dávid Kornél KA – Zala Volán TE (U15/A)
17.00- Zala Volán TE – Vasas Akadémia
18.45- Dávid Kornél KA – Kanizsa DKK (U15/A)
02.21, vasárnap
9.30- Kanizsa DKK – Zala Volán TE
11.15- Vasas Akadémia „A” – Dávid Kornél KA (U15/A)

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük