Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

8. hét programja

DKKA 8. hét mérkőzései
(2016.02.22-2016.02.28)

2016.02.22, hétfő – MKOSZ terem (Leány Kadett edzőmérkőzés)
16.00- Dávid Kornél KA – Amerikai Iskola Diósd (U17/A)

2016.02.24, szerda – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
19.40- DKKA – Tech-lingua (U20/B)

2016.02.24, szerda – Budapest (Leány Kadett edzőmérkőzés)
18.00- Csata DSE  – Dávid Kornél KA (U17/A)

2016.02.26, péntek – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság, felsőház)
18.00- Dávid Kornél KA „A” – Szedeák (U16/A)

2016.02.26, péntek – Pécs (Fiú U20 Bajnokság)
16.00- PVSK-Pannonpower – AF-DKKA-Balogh2000 (U20/A)

2016.02.27, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Pest Megyei Női Kadett Bajnokság)
11.00- DKKA/B – DKKA/C (U17/B, C)

2016.02.27, szombat – Németh László Ált. Isk. (U11 Bajn. 6. forduló „A” csoport)
10.00- DKKA Kenguruk – DKKA Ugrómókusok
11.15- DKKA Ugrómókusok – Paksi Harcosok
12.30- Paksi Harcosok – DKKA Kenguruk

2016.02.27, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn. 6. forduló „C” csoport)
9.30- DKKA Ördögök – DKKA Vadmacskák
10.45- DKKA Vadmacskák – DKKA Kacsák
12.00- DKKA Kacsák – DKKA Ördögök

2016.02.27, szombat – Pécs (Kiemelt Fiú Junior Bajnokság, alsóház)
18.00- PVSK-Pannonpower – DKKA-Compar’97 (U18/A)

2016.02.27, szombat – Veszprém (U11 Bajn. 6. forduló „B” csoport)
10.00- Veszprémi UKE – Siófoki Kosársuli
11.15- Siófoki Kosársuli – DKKA Csigák
12.30- DKKA Csigák – Veszprémi UKE

2016.02.27, szombat – Dunaújváros (U11 Bajn. 6. forduló „F” csoport)
10.00- DKKA Nyuszik – Újvárosi Szelek
11.15- Fűzfői AK – Pusztaszabolcsi Tigrisek
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
3.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2016.02.28, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
14.30- Dávid Kornél KA „B” – Veszprémi UKE (U16/B)

2016.02.28, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B.)
17.00- AF-DKKA – HOYA – Pannon Egyetem Veszprém

2016.02.28, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn. 6. forduló „D”-„E” csoport)
9.30- DKKA Vezérek – DKKA Tigrisek
10.45- DKKA Tigrisek – Apró Sárkányok
12.00- Apró Sárkányok – DKKA Vezérek

13.45- DKKA Rókák – DKKA Párducok
15.00- DKKA Gepárdok – Balatonfüred
16.15- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
17.30- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2016.02.28, vasárnap – Győr (Kiemelt Leány Kadett Bajnokság, alsóház)
11.00- Széchenyi KA – Dávid Kornél KA (U17/A)

2016.02.28, vasárnap – Monor (Pest Megyei Női Kadett Bajnokság)
11.00- Monori SE „Szedd ki!” – DKKA/B (U17/B)

2016.02.28, vasárnap – Sopron (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
11.00- Soproni SI „A” – Dávid Kornél KA „C” (U16/C)

2016.02.27-28, szombat-vasárnap – Budapest (Nemzeti Leány Tini Bajnokság, selejtező)
02.27. szombat
11.00- Pécsi VSK – Zsíros Akadémia Kőbánya
12.45- BEAC-Újbuda KA „A” – Dávid Kornél KA (U13)
17.00- Dávid Kornél KA – Pécsi VSK (U13)
18.45- BEAC-Újbuda KA „A” – Zsíros Akadémia Kőbánya
02.28. vasárnap
10.00- Zsíros Akadémia Kőbánya – Dávid Kornél KA (U13)
11.45- Pécsi VSK – BEAC-Újbuda KA „A”

 

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük