Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

11. hét programja

DKKA 11. hét mérkőzései
(2016.03.14-2016.03.20)

2016.03.16, szerda– Alba Regia Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság)
15.30- AF-DKKA-Balogh2000 – Marso Nyíregyházi KK (U20/A)

2016.03.17, csütörtök– Szekszárd (Kiemelt Leány Kadett Bajnokság, alsóház)
16.00- Atomerőmű KSC Szekszárd – Dávid Kornél KA (U17/A)

2016.03.18, péntek – Oroszlány (Férfi NBI/B.)
19.00- OSE Lions – AF-DKKA

2016.03.19, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Regionális Serdülő Bajn. 2. ford. „A” csoport)
10.00- Dávid Kornél KA „B” – Dávid Kornél KA „C” (U14/B, U14/C)
12.00- Szombathelyi KA „B” – Győri KC 02
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

2016.03.19, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U12 Bajnokság, alsóház, 7. ford. „A” csoport)
10.00- Atomerőmű SE Fiúk – DKKA Bikák
11.15- DKKA Darazsak – Atomerőmű SE Lány
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2016.03.19, szombat – Győr (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
11.00- Győri KC – Dávid Kornél KA „B” (U16/B)

2016.03.19, szombat – Szeged (Fiú U20 Bajnokság)
15.15- Szedeák – AF-DKKA-Balogh2000 (U20/A)

2016.03.19, szombat – Dunaújváros (U12 Bajnokság, alsóház, 7. ford. „B” csoport)
10.00- Dunaújvárosi Sárkányok – Fűzfői AK
11.15- Dunaújvárosi Vadkutyák – DKKA Gézengúzok
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2016.03.19, szombat – Dunaújváros (U12 Bajnokság, felsőház, 7. ford. „A” csoport)
9.00- Dombóvári Kosársuli KE – KAP Fiú “A”
10.30- DKKA Titánok – Dombóvári Kosársuli KE
12.00- KAP Fiú “A” – DKKA Titánok

2016.03.19, szombat – Gödöllő (Pest Megyei Női Kadett Bajnokság)
15.00- Gödöllői Sportklub – DKKA/C (U17/C)

2016.03.20, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Regionális Serdülő Bajn. 2. ford. „C” csoport)
11.00- Győri KC 03 – Dávid Kornél KA „D” (U14/D)
13.00- Szombathelyi Ifjú Sólymok – Győri KC 03
15.00- Dávid Kornél KA „D” – Szombathelyi Ifjú Sólymok (U14/D)

2016.03.20, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (U12 Bajnokság, felsőház 7. ford. „A” csoport)
10.00- DKKA Villámok – Veszprémi UKE
11.30- Veszprémi UKE – KSC Szekszárd
13.00- KSC Szekszárd – DKKA Villámok

2016.03.20, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság, felsőház)
15.00- Dávid Kornél KA „A” – Szolnoki SI (U16/A)

2016.03.19-20, szombat-vasárnap – Szekszárd (Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság, főtábla 2. forduló „E” csoport)
03.19. szombat
11.00- Csata DSE – Kecskeméti KA „A”
12.45- Atomerőmű KSC Szekszárd „A” – Dávid Kornél KA (U15/A)
17.00- Dávid Kornél KA – Csata DSE (U15/A)
18.45- Atomerőmű KSC Szekszárd „A” – Kecskeméti KA „A”
03.20. vasárnap
9.30- Kecskeméti KA „A” – Dávid Kornél KA (U15/A)
11.15- Csata DSE – Atomerőmű KSC Szekszárd „A”

2016.03.19-20, szombat-vasárnap – Debrecen (Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, főtábla 2. forduló „J” csoport)
03.19. szombat
11.00- Dávid Kornél KA „A” – Újpest-MT (U14/A)
12.45- Debreceni KA-DSI – Kecskeméti KA „A”
17.00- Kecskeméti KA „A” – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)
18.45- Debreceni KA-DSI – Újpest-MT
03.20. vasárnap
9.30- Újpest-MT – Kecskeméti KA „A”
11.15- Dávid Kornél KA „A” – Debreceni KA-DSI (U14/A)

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük