Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

16. hét programja

DKKA 16. hét mérkőzései
(2016.04.18-2016.04.24)

2016.04.20, szerda – Tóvárosi Ált. Isk. (U11 Bajn. 8. forduló „C” csoport)
17.00- DKKA Párducok – DKKA Gepárdok

 2016.04.20, szerda – Győr (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
18.00- Győri KC – Dávid Kornél KA „B” (U16/B)

2016.04.23, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
12.30- Dávid Kornél KA „C” – Dávid Kornél KA „B” (U16/C, U16/B)

2016.04.23, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Pest Megyei Női Kadett Bajnokság)
14.15- DKKA/C – KLIKK Zsiráfok SE (U17/C)
16.00- DKKA/B  – KLIKK Zsiráfok SE (U17/B)

2016.04.23, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (U11 Fiú Nyugati Régiós Jamboree)
11.00- Soproni Tigrisek – ZTE KK
12.30- PVSK Hópárducok – Paksi Harcosok
14.00- 3. helyért
15.30- Döntő

2016.04.23, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn. 8. forduló „A” csoport)
10.00- DKKA Csigák – Veszprémi UKE
11.15- Veszprémi UKE – DKKA Ördögök
12.30- DKKA Ördögök – DKKA Csigák

2016.04.23, szombat – Pécs (U11 Leány Dél-nyugati Régiós Jamboree)
9.00- KAP Leány „A” – DKKA Tigrisek
10.30- Szekszárdi Tappancsok – DKKA Rókák
12.00- 1-2. mérkőzések vesztesei
13.30- 1-2. mérkőzések győztesei

2016.04.23, szombat – Balatonfűzfő (U11 Bajn. 8. forduló „C” csoport)
(DKKA Párducok – DKKA Gepárdok)
15.00- Apró Sárkányok – Fűzfői AK
16.15- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
17.30- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2016.04.24, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (U11 Leány Nyugati Régiós Jamboree)
11.00- Csípős Darazsak – Sportiskolás Törpillák
12.30- PVSK Pumák – DKKA Vadmacskák
14.00- 3. helyért
15.30- Döntő

2016.04.24, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn. 8. forduló „B” csoport)
10.00- Siófoki KS – DKKA Kacsák
11.15- DKKA Kacsák – DKKA Vezérek
12.30- DKKA Vezérek – Siófoki KS

2016.04.24, vasárnap – Tata (Regionális Fiú Serdülő Bajn. 3. forduló „D” csoport)
10.00- Dávid Kornél KA „D” – Tatai SE (U14/D)
12.00- Tatabányai Kenguruk – Dávid Kornél KA „D” (U14/D)
14.00- Tatai SE – Tatabányai Kenguruk

2016.04.24, vasárnap – Zalaegerszeg (Leány Regionális Tini Bajn. 3. ford. „D” csoport)
10.00- Zala Volán TE – Soproni Darazsak Akadémia „B”
12.00- Széchenyi KA – Dávid Kornél KA
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

2016.04.24, vasárnap – Pécs (U11 Fiú Dél-nyugati Régiós Jamboree)
12.30- KAP Fiú „A” – DKKA Kenguruk
14.00- Dombóvári KS – DKKA Ugrómókusok
15.30- 1-2. mérkőzések vesztesei
17.00- 1-2. mérkőzések győztesei

2016.04.22-24, péntek-vasárnap – Békéscsaba (Nemzeti Fiú Junior Bajnokság „B” Döntő)
04.22. péntek
13.00- MAFC/Debreceni KA – DEAC vesztese – Újpest-MT (I.)
15.00- ELITE Basket Törökbálint – DKKA-Compar’97 (II.) (U18/A)
17.00- Nyíregyházi Sportcentrum KA “A”/Soproni SI “A” vesztese – Békéscsabai KK (III.)
19.00- PVSK-Pannonpowers – SZEDEÁK (IV)

04.23. szombat
10.00- I. vesztese – II. vesztese (A)
12.00- III. vesztese – IV. vesztese (B)
14.00- I. győztese – II. győztese (C)
16.00- III. győztese – IV. győztese (D)

04.24. vasárnap
9.00- „A” vesztese – „B” vesztese (15. helyért)
11.00- „A” győztese – „B” győztese (13. helyért)
13.00- „C” vesztese – „D” vesztese (11. helyért)
15.00- „C” győztese – „D” győztese (9. helyért)

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük