Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

18. hét programja

DKKA 18. hét mérkőzései
(2016.05.02-2016.05.08)

2016.05.02, hétfő – MKOSZ terem (U17 edzőmérkőzés)
15.00- Dávid Kornél KA – Csata DSE

2016.05.03, kedd – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság, keresztjáték)
15.00- Dávid Kornél KA „A” – ZTE KK „A” (U16/A)

2016.05.07, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
11.00- Dávid Kornél KA „C” – Veszprémi UKE (U16/C)

2016.05.07, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B. rájátszás)
15.00- AF-DKKA – Microsec – BUDAFOK

2016.05.07, szombat – Szolnok (U12 Megyei Válogatottak Tornája)
Lányok:
10.00- Jász-Nagykun-Szolnok – Bács-Kiskun
11.15- Fejér – Békés
12.30- Jász-Nagykun- Szolnok – Fejér
13.45- Bács-Kiskun – Békés
15.00- Jász-Nagykun-Szolnok – Békés
16.15- Bács-Kiskun – Fejér
17.30- Eredményhirdetés

Fiúk:
9.45- Jász-Nagykun-Szolnok – Csongrád (A)
10.45- Bács-Kiskun – Borsod-Abaúj- Zemplén (B)
11.45- Jász-Nagykun- Szolnok – Szabolcs-Szatmár- Bereg (A)
12.45- Bács-Kiskun – Fejér (B)
13.45- Csongrád – Szabolcs-Szatmár- Bereg (A)
14.45- Borsod-Abaúj- Zemplén – Fejér (B)
15.45- 5.-6. helyért (A3-B3)
16.45- 3.-4. helyért (A2-B2)
17.45- 1.-2. helyért (A1-B1)
18.50- Eredményhirdetés

2016.05.07, szombat – Dunaújváros (U11 Bajn. 8. forduló „D” csoport)
10.00- DKKA Nyuszik – Újvárosi Szelek
11.15- Balatonfüred – Pusztaszabolcsi Tigrisek
12.00- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.15- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2016.05.08, vasárnap – Győr (Nemzeti Fiú Regionális Serdülő Bajnokság, régiós döntő)
9.00- Győri KC 02 – Dávid Kornél KA „C” (U14/C)
11.00- Dávid Kornél KA „B” – Szombathelyi KA „B” (U14/B)
13.00- 3. helyért
15.00- Döntő

2016.05.07-08, szombat-vasárnap (Nemzeti Fiú Serdülő Bajn. Főtábla 4. ford. „A” csoport)
05.07. szombat
11.00- Vasas Akadémia „A” – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)
12.45- Debreceni KA-DSI – MAFC Kosársuli „A”
17.00- MAFC Kosársuli – Vasas Akadémia „A”
18.45- Debreceni KA-DSI – Dávid Kornél KA „A”

05.08. vasárnap
9.00- Dávid Kornél KA „A” – MAFC Kosársuli „A” (U14/A)
10.45- Vasas Akadémia „A” – Debreceni KA-DSI

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük