Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

19. hét programja

DKKA 19. hét mérkőzései
(2016.05.09-2016.05.15)

2016.05.14, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B. rájátszás)
15.00- AF-DKKA – KTE-Duna Aszfalt

2016.05.14, szombat – Budapest (Pest Megyei Női Kadett Bajnokság)
11.00- Kaszás Kadett Lányok – DKKA/B (U17/B)

 2016.05.14, szombat – Tata (Fiú Regionális Serdülő Bajn. 3. ford. „D” csoport)
9.00- Tatai SE – Tatabányai Kenguruk
11.00- Tatabányai Kenguruk – Dávid Kornél KA „D” (U14/D)
13.00- Dávid Kornél KA „D” – Tatai SE

2016.05.12-15, csütörtök-vasárnap – Debrecen (Nemzeti Fiú Kadett Bajnokság, Döntő)
05.12. csütörtök
9.00- Szolnoki VSI “A” – Szombathelyi KA
11.00- Vasas Akadémia “A” – Dávid Kornél KA „A” (U16/A)
13.00- Debreceni KA -DSI “A” – Nyíregyházi Sportcentrum KA „A”
15.00- SZEDEÁK “A” – Budapesti Honvéd “A”
16.45- Ünnepélyes megnyitó
17.30- Szolnoki VSI “A” – Dávid Kornél KA „A” (U16/A)
19.30- Szombathelyi KA – Vasas Akadémia “A”
05.13. péntek
9.00- Budapesti Honvéd “A” – Debreceni KA – DSI “A”
11.00- SZEDEÁK “A” – Nyíregyházi Sportcentrum KA „A”
13.00- Dávid Kornél KA „A” – Szombathelyi KA (U16/A)
15.00- Vasas Akadémia “A” – Szolnoki VSI “A”
17.00- Nyíregyházi Sportcentrum KA „A” – Budapesti Honvéd “A”
19.00- Debreceni KA – DSI “A” – SZEDEÁK “A”
05.14. szombat
10.00- „B” III. helyezett – „A” IV. helyezett [E]
12.00- „A” III. helyezett – „B” IV. helyezett [F]
14.00- „B” I. helyezett – „A” II. helyezett [G]
16.00- „A” I. helyezett – „B” II. helyezett [H]
05.15. vasárnap
9.00- „E” vesztes – „F” vesztes [7. helyért]
11.00- „E” győztes – „F” győztes [5. helyért]
13.00- „G” vesztes – „H” vesztes [3. helyért]
15.00- „G” győztes – „H” győztes [1. helyért]

2016.05.13-15, péntek-vasárnap – Szeged (Nemzeti Leány Kadett Bajnokság, „B” Döntő)
05.13. péntek
13.00- Török Flóris – Törekvés SE – BEAC-MAFC Újbuda KA
15.00- Atomerőmű KSC Szekszárd – Debreceni KA-DSI
17.00- Dávid Kornél KA – Nyíregyházi Kosársuli (U17/A)
19.00- Szeged KE – Széchenyi KA
05.14. szombat
10,00- I. vesztese – II. vesztese (A) 
12.00- III. vesztese – IV. vesztese (B) 
14.00- I. győztese – II. győztese (C) 
16.00- III. győztese – IV. győztese (D) 
05.15. vasárnap
8.00- „A” vesztese – „B” vesztese (15. helyért) 
9.50- „A” győztese – „B” győztese (13. helyért) 
11.40- „C” vesztese – „D” vesztese (11. helyért) 
13.30- „C” győztese – „D” győztese (9. helyért) 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük