Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

21. hét programja

DKKA 21. hét mérkőzései
(2016.05.23-2016.05.29)

2016.05.28, szombat – Budapest (Férfi NBI/B. rájátszás)
18.00- MAFC II. – AF-DKKA

2016.05.29, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Leány Torna)
14.45- DKKA Tigrisek– DKKA Rókák 1.
15.45- DKKA Vadmacskák – DKKA Rókák 2.
16.45- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
17.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2016.05.29, vasárnap – Nagykőrös (Pest Megyei Női Kadett Bajnokság, Döntő)
10.00- Pityke KSE – Monori SE „Szedd ki!”
12.00- DKKA/C – Gödöllői Sportklub (U17/C)
14.30- 3. helyért
16.30- Döntő

2016.05.26-29, csütörtök-vasárnap – Debrecen (Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, Döntő)
05.26. csütörtök
9.00- Vasas Akadémia – Szombathelyi KA
11.00- Dávid Kornél KA – Budapesti Honvéd (U14/A)
13.00- Debreceni KA-DSI – Soproni SI
15.00- MAFC Kosársuli – Zsíros Akadémia Kőbánya

16.45- Ünnepélyes megnyitó

17.30- Vasas Akadémia – Budapesti Honvéd

19.30- Szombathelyi KA – Dávid Kornél KA (U14/A)

05.27. péntek

9.00- Zsíros Akadémia Kőbánya – Debreceni KA-DSI

11.00- MAFC Kosársuli – Soproni SI

13.00- Budapesti Honvéd – Szombathelyi KA

15.00- Dávid Kornél KA – Vasas Akadémia

17.00- Soproni SI – Zsíros Akadémia Kőbánya

19.00- Debreceni KA-DSI – MAFC Kosársuli

05.28. szombat

10.00- B3 – A4 (E)

12.00- A3 – B4 (F)

14.00- B1 – A2 (G)

16.00- A1 – B2 (H)

05.29. vasárnap

9.00- „E” vesztes – „F” vesztes (7. helyért)

11.00- „E” győztes – „F” győztes (5. helyért)

13.00- „G” vesztes – „H” vesztes (3. helyért)

15.00- „G” győztes – „H” győztes (1. helyért)

2016.05.26-29, csütörtök-vasárnap – Nagykanizsa (Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság, „B” Döntő)

05.26. csütörtök

9.00- Szolnoki Sportcentrum – Zala Volán TE

11.00- Dávid Kornél KA – Kanizsa DKK (U15/A)

13.00- Nyíregyházi Kosársuli – Ceglédi EKK

15.00- Széchenyi KA – MTK Budapest

16.45- Ünnepélyes megnyitó

17.30- Szolnoki Sportcentrum – Kanizsa DKK

19.30- Zala Volán TE – Dávid Kornél KA (U15/A)

05.27. péntek

9.00- MTK Budapest – Nyíregyházi Kosársuli

11.00- Széchenyi KA – Ceglédi EKK

13.00- Kanizsa DKK – Zala Volán TE

15.00- Dávid Kornél KA – Szolnoki Sportcentrum

17.00- Ceglédi EKK – MTK Budapest

19.00- Nyíregyházi Kosársuli – Széchenyi KA

05.28. szombat

10.00- B3 – A4 (E)

12.00- A3 – B4 (F)

14.00- B1 – A2 (G)

16.00- A1 – B2 (H)

05.29. vasárnap

9.00- „E” vesztes – „F” vesztes (7. helyért)

11.00- „E” győztes – „F” győztes (5. helyért)

13.00- „G” vesztes – „H” vesztes (3. helyért)

15.00- „G” győztes – „H” győztes (1. helyért)

 

2016.05.28-29, szombat-vasárnap – Piliscsaba (Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, Regionális Bajnokok Döntője)

05.28. szombat

11.00- Dávid Kornél KA „B” – PAFC (U14/B)

12.45- Békéscsabai KK – Atomerőmű SE

17.00- Atomerőmű SE – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)

18.45- Békéscsabai KK – PAFC

05.29. vasárnap

9.30- PAFC – Atomerőmű SE

11.15- Dávid Kornél KA „B” – Békéscsabai KK (U14/B)

 

 

 

 

Leave a Reply

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com