Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

40. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 40. hét mérkőzései
(2016.10.03-2016.10.09)

2016.10.05, szerda – MKOSZ terem (Kiemelt Leány Kadett Bajnokság, alapszakasz)
16.00- Dávid Kornél KA – KSC Szekszárd (U17/A)

2016.10.05, szerda – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
20.10- Vadmalacok – Alba Fehérvár (U20/B)

2016.10.05, szerda – Pécs (Kiemelt Fiú Junior Bajnokság)
18.30- KA Pécs – Alba Fehérvár (U18)

2016.10.08, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Leány Junior Bajn. nyugati terület)
10.30- Dávid Kornél KA – BEAC Újbuda KA „C” (U19)

2016.10.08, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Fiú Junior Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár – Körmendi Törpördögök (U18/A)

2016.10.08, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Nemzeti Leány Serdülő Bajn., alapszakasz, 1. ford.)
11.00- Dávid Kornél KA – Török Flóris-Törekvés SE/A (U15/A)
14.00- Török Flóris-Törekvés SE/A – Atomerőmű KSC Szekszárd
17.00- Atomerőmű KSC Szekszárd – Dávid Kornél KA (U15/A)

2016.10.08, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U12 Bajn. 1. forduló „C” csoport)
9.30- Velencei Kacsák – DKKA Tigrisek
10.45- Dunaújvárosi Sárkányok – Marcali Szürkefarkasok
12.00- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.15- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2016.10.08, szombat – Körmend (Nemzeti Fiú Serdülő Bajn., 2. ford. „A” csoport)
10.30- Szombathelyi KA „A” – Körmendi Törpördögök
12.30- Dávid Kornél KA „A” – Soproni SI „A” (U14/A)
15.00- 3. helyért
17.00- Döntő

2016.10.09, vasárnap – Zalaegerszeg (Fiú U20 Bajnokság)
14.45- ZTE KK – Alba Fehérvár (U20/A)

2016.10.09, vasárnap – Kaposvár (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság, alapszakasz)
15.00- Kaposvári KK – Alba Fehérvár (U16/A)

2016.10.09, vasárnap – Tatabánya (Amatőr Női Bajnokság)
18.30- Tatabányai KC – Dávid Kornél KA

2016.10.09, vasárnap – Oroszlány (Nemzeti Fiú Serdülő Bajn., 2. ford. „B” csoport)
10.30- ZTE KK „A” – Győri KC 03
12.30- OSE Lions – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)
15.00- 3. helyért
17.00- Döntő

2016.10.09, vasárnap – Pápa (Nemzeti Fiú Serdülő Bajn., 2. ford. „E” csoport)
9.30- Dávid Kornél KA „C” – Pápai KC (U14/C)
11.15- MTE 1904 – Dávid Kornél KA „C” (U14/C)
13.00- Pápai KC – MTE 1904

2016.10.09, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U12 Bajn. 1. forduló „A” és „B” csoport)
9.30- Veszprémi UKE – Atomerőmű SE
10.45- DKKA Darazsak – Veszprémi UKE
12.00- Atomerőmű SE – DKKA Darazsak

14.00- DKKA Vadcsikók – DKKA Vadmacskák
15.15- DKKA Bikák – Siófoki Kosársuli Egyesület
16.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
17.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük