Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

41. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 41. hét mérkőzései
(2016.10.10-2016.10.16)

2016.10.11, kedd – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár – OSE Lions (U16/A)

2016.10.11, kedd – Pápa (Férfi NBI/B.)
18.00- Pápai Kosárlabda Club – Alba Fehérvár

2016.10.12, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság)
15.00- Alba Fehérvár – Falco KC Szombathely (U20/A)

2016.10.12, szerda – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
20.10- Alba Fehérvár – Fehérvár KC (U20/B)

2016.10.13, csütörtök – Sopron (Kiemelt Leány Kadett Bajnokság)
17.00- Soproni Darazsak Akadémia – Dávid Kornél KA (U17)

2016.10.14, péntek – Zalaegerszeg (Leány Junior Bajnokság, nyugati régió)
15.00- Zalaegerszegi KTE – Dávid Kornél KA (U19)

2016.10.14, péntek – Balatonkenese (Fiú Regionális Kadett Bajnokság, nyugat)
18.00- Fűzfői AK – Alba Fehérvár „B” (U16/B)

2016.10.14, péntek – Budapest (Női Hepp Ferenc Emlékkupa, selejtező)
19.00- NKE-KTK – Dávid Kornél KA

2016.10.15, szombat – Budapest (Fiú U20 Bajnokság)
19.30- MAFC – Alba Fehérvár (U20/A)

2016.10.16, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B.)
15.00- Alba Fehérvár – Pápai Kosárlabda Club

2016.10.16, vasárnap – Sopron (Nemzeti Leány Tini Bajnokság, 1. ford. „A” csoport)
11.00- Soproni Darazsak Akadémia „A” – Dávid Kornél KA (U13)
14.00- Dávid Kornél KA – Széchenyi KA (U13)
17.00- Széchenyi KA – Soproni Darazsak Akadémia „A”

2016.10.14-16, péntek-vasárnap – U15 EYBL CE Region Group „B”)
10.14. péntek
10.00- TS Jahn München – Stellazzurra Basketball Academy
12.00- Basketball Academy Budapest – Wiener Team
14.00- KK Flash – Kosarkarski Klub Grosuplje
16.00- USK Prague – Alba Fehervar
18.00- Stellazzurra Basketball Academy – Cibona Zagreb
20.00- TS Jahn München – Basketball Academy Budapest

10.15. szombat
9.30- Wiener Team – KK Flash
11.30- Kosarkarski Klub Grosuplje – USK Prague
13.30- Alba Fehervar – Cibona Zagreb
15.30- Basketball Academy Budapest – Stellazzurra Basketball Academy
17.30- KK Flash – TS Jahn München
19.30- Wiener Team – Kosarkarski Klub Grosuplje

10.16. vasárnap
9.00- Cibona Zagreb – USK Prague
11.00- Alba Fehervar – TS Jahn München
13.00- Stellazzurra Basketball Academy – Wiener Team
15.00- USK Prague – KK Flash
17.00- Cibona Zagreb – Basketball Academy Budapest
19.00- Kosarkarski Klub Grosuplje – Alba Fehervar

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük