Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

43. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 43. hét mérkőzései
(2016.10.24-2016.10.30)

2016.10.25, kedd – Pápa (Fiú Kadett Bajnokság, nyugati régió)
18.00- Pápai KC – Alba Fehérvár „C” (U16/C)

2016.10.28, péntek – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár „A” – SZOKA (U16/A)

2016.10.29, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Nemzeti Fiú Serdülő Bajn. 3. ford. „A” csoport)
10.00- Soproni SI „A” – ZTE KK „A”
12.00- Szombathelyi SI KA „A” – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)
15.00- 3. helyért
17.00- Döntő

2016.10.29, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 1. forduló „A” és „B” csoport)
10.00- DKKA Kenguruk – DKKA Ördögök
11.15- Atomerőmű SE – DKKA Kenguruk
12.30- DKKA Ördögök – Atomerőmű SE

14.00- DKKA Ugrómókusok – Marcali Szürkefarkasok
15.15- Marcali Szürkefarkasok – Pápai Kosárlabda Club
16.30- Pápai Kosárlabda Club – DKKA Ugrómókusok

2016.10.29, szombat – Németh László Ált. Isk. (U11 Bajn., 1. forduló „D” csoport)
10.00- Veszprémi UKE – DKKA Gepárdok
11.15- Újvárosi Szelek – Veszprémi UKE
12.30- DKKA Gepárdok – Újvárosi Szelek

2016.10.29, szombat – Ajka (Fiú Kadett Bajnokság, nyugati régió)
12.00- Ajka – Alba Fehérvár „B” (U16/B)

2016.10.29, szombat – Ajka (Női Amatőr Bajnokság)
14.00- Ajka – Dávid Kornél KA

2016.10.29, szombat – Jászberény (Fiú U20 Bajnokság)
15.15- Jászberényi KSE – Alba Fehérvár (U20/A)

2016.10.29, szombat – Piliscsaba (Nemzeti Leány Serdülő Bajn. 2. forduló)
11.00- PAFC – Dávid Kornél KA (U15)
14.00- Dávid Kornél KA – Kosárlabda Akadémia Pécs (U15)
17.00- Kosárlabda Akadémia Pécs – PAFC

2016.10.30, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 1. forduló „C” és „E” csoport)
9.30- DKKA Csigák – DKKA Rókák
10.45- DKKA Rókák – Fűzfői AK
12.00- Fűzfői AK – DKKA Csigák

14.00- DKKA Párducok – DKKA Villámok
15.15- DKKA Vezérek – DKKA Nyuszik
6.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
17.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2016.10.30, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kadett Bajnokság, nyugati régió)
12.30- Alba Fehérvár „C” – Soproni Tigrisek (U16/C)

2016.10.30, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B.)
15.00- Alba Fehérvár – MTK Törökbálint

2016.10.30, vasárnap – Körmend (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság)
16.00- Körmendi Törpördögök – Alba Fehérvár „A” (U16/A)

2016.10.30, vasárnap – Budapest (Kiemelt Leány Kadett Bajnokság)
17.00- Csata DSE – Dávid Kornél KA (U17)

2016.10.30, vasárnap – Sopron (Nemzeti Fiú Serdülő Bajn. 3. ford. „C” csoport)
10.00- Dávid Kornél KA „B” – Soproni SI „B” (U14/B)
12.00- ZTE KK „B” – Soproni Tigrisek
15.00- 3. helyért
17.00- Döntő

2016.10.30, vasárnap – Tapolca (Nemzeti Fiú Serdülő Bajn. 3. ford. „E” csoport)
10.00- Ifjú Sólymok – Tapolcai Sziklák
12.00- Dávid Kornél KA „C” – Ifjú Sólymok (U14/C)
14.00- Tapolcai Sziklák – Dávid Kornél KA „C” (U14/C)

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük