Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

45. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 45. hét mérkőzései
(2016.11.07-2016.11.13)

2016.11.07, hétfő – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
19.10- Alba Fehérvár – Fehérvár Expressz (U20/B)

2016.11.07, hétfő – Győr (Fiú Kadett Bajnokság, nyugati régió)
19.00- Győri KC – Alba Fehérvár „C” (U16/C)

2016.11.09, szerda – MKOSZ terem (Kiemelt Fiú Junior Bajnokság)
16.00- Alba Fehérvár – Soproni SI (U18/A)

2016.11.09, szerda – Sziget Utcai Ált. Isk. (Fiú Kadett Bajnokság, nyugati régió)
18.00- Alba Fehérvár „B” – Ifjú Sólymok (U16/B)

2016.11.10, csütörtök – Bory Jenő Ált. Isk. (Fejér Megyei Bajnokság)
20.10- Tech-lingua – Alba Fehérvár (U20/B)

2016.11.11, péntek – Veszprém (Férfi NBI/B.)
17.00- HOYA-Pannon Egyetem Veszprém – Alba Fehérvár

2016.11.11, péntek – Szombathely (Női Amatőr Bajnokság)
18.00- SZOESE – Dávid Kornél KA

2016.11.12, szombat – Kaposvár (Fiú U20 Bajnokság)
15.30- Kaposvári KK – Alba Fehérvár (U20/A)

2016.11.12, szombat – Budapest (Leány Junior Bajnokság, nyugati régió)
16.00- BEAC Újbuda KA „C” – Dávid Kornél KA (U19)

2016.11.12, szombat – Budaörs (Nemzeti Leány Serdülő Bajn., 3. forduló)
10.00- Radobasket – KKS
12.00- KKS – Dávid Kornél KA (U15)
14.00- Dávid Kornél KA – Radobasket (U15)

2016.11.12, szombat – Paks (U12 Bajn., 2. forduló „A” csoport)
13.00- DKKA Mammutok – DKKA Vadmacskák
14.15- DKKA Vadmacsák – Paksi Harcosok
15.30- Paksi Harcosok – DKKA Mammutok

2016.11.12, szombat – Veszprém (U12 Bajn., 2. forduló „B” csoport)
10.00- Siófoki Kosársuli Egyesület – DKKA Darazsak
11.15- Veszprémi UKE – Marcali Szürkefarkasok
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2016.11.13, vasárnap – Dunaújváros (U12 Bajn., 2. forduló „C” csoport)
10.00- DKKA Bikák – Dunaújvárosi Sárkányok
11.15- DKKA Tigrisek – Velencei Kacsák
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2016.11.13, vasárnap – Pécs (Kiemelt Leány Kadett Bajnokság)
11.00- PVSK – Dávid Kornél KA

2016.11.10-13, csütörtök-vasárnap – Prága (U17 EYBL CE Region Group „B”)
11.10. csütörtök
19.00- Alba Fehérvár – USK Prague

11.11. péntek
10.00- Stellazzurra BA – TS Jahn München
12.00- BC MuKi – SBK Junior Levice
14.00- Povazska Bystrica– Budaörsi DSE-Graphax
16.00- Alba Fehérvár – BA Budapest
18.00- USK Prague – Stellazzurra BA
20.00- SBK Junior Levice – TS Jahn München

11.12. szombat
9.30- BC MuKi – Povazska Bystrica
11.30- Budaörsi DSE-Graphax – Stellazzurra BA
13.30- USK Prague – SBK Junior Levice
15.30- TS Jahn München – BC MuKi
17.30- BA Budapest – Budaörsi DSE-Graphax
19.30- Povazska Bystrica – Alba Fehérvár

11.13. vasárnap
8.30- SBK Junior Levice – BA Budapest
10.30- Stellazzurra BA – BC MuKi
12.30- TS Jahn München – Povazska Bystrica
14.30- Budaörsi DSE-Graphax – Alba Fehérvár
16.30- BA Budapest – USK Prague

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük