Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

46. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 46. hét mérkőzései
(2016.11.14-2016.11.20)

2016.11.15, kedd – Bory Jenő Ált. Isk. (Leány Junior Bajnokság, nyugati régió)
17.00- Dávid Kornél KA – Zalaegerszegi KTE (U19)

2016.11.16, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Fiú Junior Bajnokság)
17.30- Alba Fehérvár – PVSK (U18/A)

2016.11.16, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kadett Bajnokság, nyugati régió)
19.30- Alba Fehérvár „B” – Fűzfői AK (U16/B)

2016.11.17, csütörtök – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár „A” – Kaposvári KK (U16/A)

2016.11.17, csütörtök – Dunaújváros (Fejér Megyei Bajnokság)
19.10- Dunaújvárosi Sárkányok – Alba Fehérvár (U20/B)

2016.11.18, péntek – Szekszárd (Kiemelt Leány Kadett Bajnokság)
16.30- KSC Szekszárd – Dávid Kornél KA (U17)

2016.11.19, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság)
16.00- Alba Fehérvár – Vasas Budapest (U20/A)

2016.11.19, szombat – Sziget Utcai Ált. Isk. (Nemzeti Fiú Serdülő Bajn., 4. ford. „D” csoport)
10.30- Soproni Tigrisek – Dávid Kornél KA „C” (U14/C)
12.30- Tatabányai Kenguruk – Pápai KC
14.30- 3. helyért
16.30- Döntő

2016.11.19, szombat- Sziget Utcai Ált. Isk. (Fiú Kadett Bajnokság, nyugati régió)
18.30- Dávid Kornél KA „C” – Pápai KC (U16/C)

2016.11.19, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 2. forduló „E” és „C”csoport)
9.30- DKKA Gepárdok – DKKA Párducok
10.45- DKKA Párducok – DKKA Nyuszik
12.00- DKKA Nyuszik – DKKA Gepárdok

13.30- DKKA Ugrómókusok – Fűzfői AK
14.45- Fűzfői AK – Veszprémi UKE
16.00- Veszprémi UKE – DKKA Ugrómókusok

2016.11.19, szombat – Zalaegerszeg (Nemzeti Leány Tini Bajn. 2. forduló)
11.00- Zalaegerszegi KTE – Dávid Kornél KA (U13)
14.00- Dávid Kornél KA – Soproni Darazsak Akadémia „B” (U13)
17.00- Soproni Darazsak Akadémia „B” – Zalaegerszegi KTE

2016.11.20, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Fiú Junior Bajnokság)
11.30- Alba Fehérvár – KA Pécs (U18/A)

2016.11.20, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Női Amatőr Bajnokság)
14.00- Dávid Kornél KA – BKG DSE

2016.11.20, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B.)
17.00- Alba Fehérvár – Széchenyi Egyetem Győri KC

2016.11.20, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Nemzeti Fiú Serdülő Bajn., 4. ford. „B” csoport)
10.30- Dávid Kornél KA „A”Dávid Kornél KA „B” (U14/A, U14/B)
12.30- OSE Lions – Szombathelyi KA „B”
15.00- 3. helyért
17.00- Döntő

2016.11.20, vasárnap – Sziget Utcai Ált. Isk. (U11 Bajn., 2. forduló „A” és „D” csoport)
10.00- Atomerőmű SE – DKKA Kenguruk
11.15- Pápai Kosárlabda Club – Atomerőmű SE
12.30- DKKA Kenguruk – Pápai Kosárlabda Club

 14.00- DKKA Csigák – Újvárosi Szelek
15.15- Újvárosi Szelek – DKKA Vezérek
16.30- DKKA Vezérek – DKKA Csigák

2016.11.20, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 2. forduló „F” és „B” csoport)
9.30- DKKA Villámok – Pusztaszabolcsi Tigrisek
10.45- Velencei Gézengúzok – Várpalotai Gepárdok
12.00- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.15- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

14.45- DKKA Ördögök – Marcali Szürkefarkasok
16.00- Marcali Szürkefarkasok – DKKA Rókák
17.15- DKKA Rókák – DKKA Ördögök

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük