Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

48. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 48. hét mérkőzései
(2016.11.28-2016.12.04)

2016.11.30, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Fiú Junior Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár – SZOKA (U18/A)

2016.12.02, péntek – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság)
15.00- Alba Fehérvár – Szolnoki Olaj KK (U20/A)

2016.12.02, péntek – Budapest (Leány Junior Bajnokság, nyugati régió)
17.30- Kiss Lenke KS– Dávid Kornél KA (U19)

2016.12.02, péntek – Várpalota (Fejér Megyei Bajnokság)
19.45- Thermo-Modul VKC – Alba Fehérvár (U20/B)

2016.12.03, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U12 Bajn., 3. ford. „A” csoport)
10.00- Veszprémi UKE – DKKA Mammutok
11.15- Paksi Harcosok – Veszprémi UKE
12.30- DKKA Mammutok – Paksi Harcosok

2016.12.03, szombat – Budapest (Kiemelt Fiú Junior Bajnokság)
16.00- Budapesti Honvéd – Alba Fehérvár (U18/A)

2016.12.04, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kadett Bajnokság, nyugati régió)
12.30- Alba Fehérvár „B” – Ajka (U16/B)

2016.12.04, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Női Amatőr Bajnokság)
15.00- Dávid Kornél KA – PINKK SE

2016.12.04, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U12 Bajn., 3. ford. „B” és „C” csoport)
9.00- DKKA Vadmacskák – DKKA Bikák
10.15- DKKA Darazsak – Marcali Szürkefarkasok
11.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.00- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

14.30- Velencei Kacsák – Dunaújvárosi Sárkányok
15.45- Siófoki Kosársuli Egyesület – DKKA Tigrisek
17.00- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
18.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2016.12.02-04, péntek-vasárnap – Székesfehérvár (U15 Leány Nemzetközi Torna)
12.02. péntek – VOK
10.00- David Kornel BA – Selection of Vienna (U15)
12.00- Selection of Budapest – TTT Riga
14.00- Soproni Darazsak Academy – National Team of Croatia
16.00- Selection of Budapest – David Kornel BA (U15)
18.00- Selection of Vienna – TTT Riga
20.00- Stellazzurra BA – Young Angels Kosice

12.03. szombat – Alba Regia Sportcsarnok
9.30- Young Angels Kosice – National Team of Croatia
11.30- Stelazzurra BA – Soproni Darazsak Academy
13.30- Selection of Vienna – Selection of Budapest
15.30- David Kornel BA – TTT Riga (U15)
17.30- National Team of Croatia – Stelazzurra BA
19.30- Soproni Darazsak Academy – Young Angels Kosice

12.04. vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok
8.30- For the 3rd place
10.30- For the 1st place

12.04. vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk.
9.30- For the 7th place
11.30- For the 5th place

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük