Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

49. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 49. hét mérkőzései
(2016.12.05-2016.12.11)

2016.12.07, szerda – Pécs (Kiemelt Fiú Junior Bajnokság)
19.00- PVSK – Alba Fehérvár (U18/A)

2016.12.08, csütörtök – Pécs (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság)
17.00- KA Pécs – Alba Fehérvár (U16/A)

2016.12.08, csütörtök – Baja (Női Amatőr Bajnokság)
18.00- Bajai NKK – Dávid Kornél KA

2016.12.08, csütörtök – Sopron (Fiú Kadett Bajnokság, nyugati régió)
16.15- Soproni Tigrisek – Alba Fehérvár „C” (U16/C)

2016.12.09, péntek – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Fiú Junior Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár – Újpest-MT (U18/A)

2016.12.10, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Kadett Bajnokság, nyugati régió)
11.00- Alba Fehérvár „C” – Győri KC (U16/C)

2016.12.10, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Nemzeti Leány Serdülő Bajn. 4. ford.)
11.00- Dávid Kornél KA – Soproni Darazsak Akadémia „B” (U15)
13.00- Soproni Darazsak Akadémia „B” – Szombathelyi SI
15.00- Szombathelyi SI – Dávid Kornél KA (U15)

2016.12.10, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 3. ford. „B” és „D” csoport)
10.00- Pápai Kosárlabda Club – DKKA Ördögök
11.15- DKKA Ördögök – Veszprém UKE
12.30- Veszprémi UKE – Pápai Kosárlabda Club

14.00- Fűzfői AK – DKKA Csigák
15.15- DKKA Csigák – DKKA Gepárdok
16.30- DKKA Gepárdok – Fűzfői AK

2016.12.10, szombat – Paks (U11 Bajn., 3. ford. „A” csoport)
10.00- Atomerőmű SE – DKKA Kenguruk
11.15- DKKA Kenguruk – DKKA Rókák
12.30- DKKA Rókák – Atomerőmű SE

2016.12.10, szombat – Szombathely (Fiú Kadett Bajnokság, nyugati régió)
13.00- Ifjú Sólymok – Alba Fehérvár „B” (U16/B)

2016.12.10, szombat – Szeged (Fiú U20 Bajnokság)
15.15- SZEDEÁK – Alba Fehérvár (U20/A)

2016.12.10, szombat – Szombathely (Nemzeti Fiú Serdülő Bajn., 5. ford. „A” csoport)
9.00- Szombathelyi KA „A” – Körmendi Törpördögök
11.00- Soproni SI „A” – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)
15.00- 3. helyért
17.00- Döntő

2016.12.11, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 3. ford. „F” és „C” csoport)
9.30- DKKA Nyuszik – Pákozdi Kócsagok
10.45- Pusztaszabolcsi Tigrisek – Várpalotai Gepárdok
12.00- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.15- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

14.45- Marcali Szürkefarkasok – DKKA Ugrómókusok
16.00- DKKA Ugrómókusok – DKKA Vezérek
17.15- DKKA Vezérek – Marcali Szürkefarkasok

2016.12.11, vasárnap – Dunaújváros (U11 Bajn., 3. ford. „E” csoport)
10.00- Újvárosi Szelek – DKKA Villámok
11.15- DKKA Párducok – Velencei Gézengúzok
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2016.12.11, vasárnap – Pécs (Kiemelt Leány Kadett Bajnokság)
14.30- KA Pécs – Dávid Kornél KA (U17)

2016.12.11, vasárnap – Pécs (Férfi NBI/B.)
14.30- PVSK-Kronosz Kiadó – Alba Fehérvár

2016.12.11, vasárnap – Szombathely (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság)
15.00- SZOKA – Alba Fehérvár (U16/A)

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük