Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

2. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 2. hét mérkőzései
(2017.01.09-2017.01.15)

2017.01.10, kedd – Alba Regia Sportcsarnok (Nemzeti Leány Reg. Junior Bajnokság)
18.00- Dávid Kornél KA – Török Flóris-Törekvés SE (U19)

2017.01.10, kedd – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
20.40- Konstruktor – Alba Fehérvár (U20/B)

2016.01.10, kedd – Budaörs (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság)
20.15- Budaörsi DSE – Alba Fehérvár „A” (U16/A)

2017.01.12, csütörtök – MKOSZ terem (Kiemelt Leány Kadett Bajnokság)
16.00- Dávid Kornél KA – Soproni Darazsak Akadémia (U17)

2017.01.13, péntek – Zalaegerszeg (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság)
17.30- ZTE KK – Alba Fehérvár „A” (U16/A)

2017.01.14, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Leány Kadett Bajnokság)
12.30- Dávid Kornél KA – PVSK (U17)

2017.01.14, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság)
15.00- Alba Fehérvár – KTE-Pallasz Athéné Egyetem (U20/A)

2017.01.14, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 4. ford. „C” és „A” csoport)
10.00- DKKA Gepárdok – Pápai Kosárlabda Club
11.15- Marcali Szürkefarkasok – DKKA Gepárdok
12.30- Pápai Kosárlabda Club – Marcali Szürkefarkasok

14.00- Atomerőmű SE – DKKA Kenguruk
15.15- DKKA Ördögök – Atomerőmű SE
16.30- DKKA Kenguruk – DKKA Ördögök

2017.01.14, szombat – Sziget Utcai Ált. Isk. (U11 Bajn., 4. ford. „D” és „B” csoport)
10.00- DKKA Vezérek – DKKA Csigák
11.15- DKKA Csigák – Velencei Gézengúzok
12.30- Velencei Gézengúzok – DKKA Vezérek

14.00- DKKA Rókák – Veszprémi UKE
15.15- Veszprémi UKE – DKKA Ugrómókusok
16.30- DKKA Ugrómókusok – DKKA Rókák

2017.01.15, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság)
12.30- Alba Fehérvár „A” – Körmendi Törpördögök (U16/A)

2017.01.15, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B.)
15.00- Alba Fehérvár – TF Budapest

2017.01.15, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 4. ford. „E” csoport)
10.00- Fűzfői AK – Pusztaszabolcsi Tigrisek
11.15- Újvárosi Szelek – DKKA Párducok
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2- mérkőzés győztese

2017.01.15, vasárnap – Sziget Utcai Ált. Isk. (U11 Bajn., 4. ford. „F” csoport)
10.00- DKKA Villámok – Pákozdi Kócsagok
11.15- DKKA Nyuszik – Várpalotai Gepárdok
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2- mérkőzés győztese

2017.01.15, vasárnap – Budapest (Amatőr Női Bajnokság)
16.00- ELTE-BEAC Újbuda – Dávid Kornél KA

2017.01.15, vasárnap – Kaposvár (Nemzeti Leány Tini Bajn., 4. forduló)
10.00- Dunaújvárosi Vadkutyák – Gyakorló DSE
12.00- Dávid Kornél KA – Dunaújvárosi Vadkutyák (U13)
14.00- Gyakorló DSE – Dávid Kornél KA (U13)

 

 

Leave a Reply

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com