Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

3. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 3. hét mérkőzései
(2017.01.16-2017.01.22)

2017.01.18, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság)
18.00- Alba Fehérvár „A” – ZTE KK (U16/A)

2017.01.18, szerda – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
20.10- Alba Fehérvár – Vadmalacok (U20/B)

2016.01.18, szerda – Budapest (Leány Regionális Junior Bajnokság)
16.00- Zsíros Akadémia Kőbánya – Dávid Kornél KA (U19)

2017.01.20, péntek – Budafok (Férfi NBI/B.)
18.00- BUDAFOK – Alba Fehérvár

2017.01.21, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság)
15.00- Alba Fehérvár – Zalakerámia ZTE KK (U20/A)

2017.01.21, szombat – Budapest (Leány Regionális Junior Bajnokság)
15.00- BEAC-Újbuda KA „A” – Dávid Kornél KA (U19)

2017.01.22, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Amatőr Női Bajnokság)
15.00- Dávid Kornél KA – Tatabányai KC

2017.01.21-23, szombat-hétfő – Léva, Szlovákia (U17 EYBL CE Region Group „B”)
01.21. szombat
10.00- Alba Fehérvár – TS Jahn München
12.00- USK Prague – BDSE-Graphax
14.00- Povazska Bystrica – Stellazzurra BA
16.00- BA Budapest – TS Jahn München
18.00- SBK Junior Levice – Alba Fehérvár
20.00- BC MuKi – USK Prague

01.22. vasárnap
9.30- Stellazzurra BA – BA Budapest
11.30- USK Prague – Povazska Bystrica
13.30- BDSE-Graphax – TS Jahn München
15.30- Alba Fehérvár – BC MuKi
17.30- SBK Junior Levice – Stellazzurra BA
19.30- BA Budapest – Povazska Bystrica

01.23. hétfő
9.00- Stellazzurra BA – Alba Fehérvár
11.00- SBK Junior Levice – BDSE-Graphax
13.00- BC MuKi – BA Budapest
15.00- TS Jahn München – USK Prague
17.00- Povazska Bystrica – SBK Junior Levice
19.00- BDSE-Graphax – BC MuKi

2017.01.21-23, szombat-hétfő – Budapest (BasketGirls U15 Superchallange)
01.21. szombat
10.00- Selection of Zagreb – Selection of Vienna
12.00- Stellazzurra BA – Young Angels Kosice
14.00- Selection of Vienna – TTT Riga
16.00- Stellazzurra BA – Dávid Kornél KA (U15)
18.00- Selection of Budapest – Young Angels Kosice
20.00- Soproni Darazsak Academy – Selection of Zagreb

01.22. vasárnap
9.30- Stellazzurra BA – Stellazzurra BA
11.30- Soproni Darazsak Academy – TTT Riga
13.30- Selection of Budapest – Dávid Kornél KA (U15)
15.30- TTT Riga – Selection of Zagreb
17.30- Young Angels Kosice – Dávid Kornél KA (U15)
19.30- Soproni Darazsak Academy – Selection of Vienna

01.23. hétfő
9.30- 7. helyért
11.30- 5. helyért
13.30- 3. helyért
15.30- Döntő

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük